Batwoman S02E09: Rule #1

S02E09: Rule #1

S02E09: Rule #1

Batwoman čelí novému kriminálníkovi, který ohrožuje Gotham. Ryan je ochotná obětovat cokoliv pro svou přítelkyni Angelique, kvůli čemuž si to rozhází u Luka a Mary. Přátelé a rodina od Kate musí učinit těžké rozhodnutí a Alenka se vydává do minulosti.

cz sk
29.3.2021
435 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Blundell
Scénář: Nancy Kiu a Maya Houston
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Bevin Bru (Angelique Martin), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gracyn Shinyei (malá Kate), Laura Mennell (Enigma), Peter Outerbridge (Roman Sionis), Keeya King (Jordan Moore), Cameron McDonald (komisař Forbes), Allison Riley (Dana Dewitt), …

Upoutávka k deváté epizodě druhé série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Black Mask a jeho gang je fakt troufaly a a jde z něj strach a jde vidět že se ničeho neboji když klidně zastřeli policejni ho komisaře ovšem je mi lito Angelique že to odnesla a jde si sednout za něco co neudělala a jinak by mě zajimalo proč chce Black Mask změnit fungovani systemu když mu to očividně přinaši vyhody a jinak jsem zvědav co ma Black Mask za lubem s Kate že si povolal Enigmu a taky by mě zajimalo jak pujde Julii to vyšetřovani a taky jsem zvědav na Alenku.

21.4.2021 | 23:46:47
RagnarokCzD

Svítá na lepší časy … ale pořád to nějak není ono. :-/

21.4.2021 | 15:36:43
DC Expert

Tak tohle byla blbost!

31.3.2021 | 8:12:43
Lex Luthor

Black Mask byl vytvořený dobře rozhodně líp, než v Harley Quin, jak zvorali Zase tak Black Maska vytvořili dobře.

29.3.2021 | 16:12:47
bloody_maniac

miluju 2 sérii a nechápu, že jí tolik lidí nesnáší, když se vám to nelíbí, nesledujte to :)

29.3.2021 | 16:00:38

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Kate Kane se vrací do hry v podání nové herečky

Kate Kane se vrací do hry v podání nové herečky

Odchod herečky Ruby Rose zamíchal kartami a postava původní netopýří strážkyně musela být předčasně uložena k ledu. S nástupem Javicy Leslie, která převzala otěže po své předchůdkyni, se možnost Kateina návratu vzdalovala. To nakonec vyvrátila osmá epizoda.

Reklama

Trailer k druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny