Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Třetí řada představuje první synopsi a novou fotografii

Třetí řada představuje první synopsi a novou fotografii

Za necelé dva týdny se vrátíme do Gotham City, kde se probouzí šílený kloboučník, který má s městem své plány. Bat tým musí celou situaci vyřešit dřív, než bude pozdě. Více se dočtete v nové synopsi, kterou získala první epizoda.

5 1
28.9.2021

Batwoman se nadále snaží čistit ulice Gothamu od kriminálníků a udržovat ve městě pořádek. Batwing se k nočnímu hlídkování v terénu připojuje, jenže Luke brzy zjišťuje, že obleku nerozumí tak, jak by si přál. Alenka si mezitím odpykává svůj trest za mřížemi v Akrhamu, zato Sophie si na rozdíl od ní užívá své svobody. Ryan se zanedlouho vydá navštívit Alenku, aby z ní dostala informaci, zdali je Ryanina matka skutečně živá. Potom musí učinit těžké rozhodnutí, jestli je připravena vydat se po stopách své minulosti. Mary se chystá složit závěrečné zkoušky, které z ní udělají plnohodnotnou doktorku, ale začíná se cítit osaměle a stýská se jí víc a víc po rodině, která se velkých oslav nemůže zúčastnit. Na obzoru se objeví Alenčin tajný fanoušek, který se na oslavách chopí iniciativy a po objevení jedné z Batmanových trofejí začne spřádat své intriky. Gotham se opět stane centrem šílenství a Bat tým má ruce plné práce, ale brzy najde překvapivého spojence.

Luke a Ryan budou společně bránit Gotham. Foto: CW

Diskuze /1

Xegiie

:D

28.9.2021 | 22:29:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama