The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Steve Molaro o posledním rozloučení s paní Wolowitzovou

Steve Molaro o posledním rozloučení s paní Wolowitzovou

Steve Molaro o posledním rozloučení s paní Wolowitzovou

The Hollywood Reporter nedávno uveřejnil rozhovor se showrunnerem Stevem Molaro. Hovořil o tom, jak se vypořádává jeho komediální seriál se smrtí jedné z postav.


7 0
12.3.2015


Foto: CBS

O jakém osudu paní Wolowitzové jste přemýšleli poté, co zemřela Carol Ann Susi?
- První věc, o které jsme si povídali, bylo, jak smutní jsme, že nás opustila naše kamarádka. Chvíli nám trvalo, než jsme se z toho sklíčení dostali a mohli jsme přemýšlet. Pro potřeby seriálu jsme museli přijít s plánem a já si nemyslím, že bychom chtěli obsadit nového herce. Z té představy se nám dělalo zle. Zbyly dvě možnosti: poslat ji pryč, což by bylo falešné, anebo vměstnat realitu přímo do děje.


Zvažovali jste, že by ji Melissa (Bernadette) dabovala? Její napodobení je věrohodné.
- Umí to, je to pravda, ale nemyslím si, že bychom to tak chtěli. Dobrou zprávou pramenící z této situace je šance pro Howarda, aby rostla jeho osobnost. Děje se to, když nás rodiče opustí. Bylo to to nejlepší, co jsme mohli udělat.

Cítili jste tlak ze strany uctít památku Carol Ann?
- Byl tu nátlak, protože mluvíme o skutečné osobě, na které nám záleželo. Měli jsme pocit, že si zasloužila, abychom jí složili poctu – a doufáme, že jsme tak učinili. To ráno, kdy odešla, jsme já a Chuck Lorre zašli za všemi a informovali je. Byl to týden produkce, takže byli na place všichni. Bylo to hrozné, všichni plakali. Krásné bylo naše improvizované vzpomínání na Carol Ann. Vznikla tak směsice smíchu, slz a vzpomínek. Trochu z té srdcervoucí slavnosti jsme se snažili předat do rozlučkové epizody.

Celý rozhovor na hollywoodrepor­ter.com.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Partneři

Hlídejte si nás