The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Melissa Rauch konečně potvrdila těhotenství

Melissa Rauch konečně potvrdila těhotenství

Melissa Rauch konečně potvrdila těhotenství

Už od konce desáté řady bylo jasné, že je herečka v očekávání, ale zatloukala a zatloukala. Nyní je potvrzeno, že na podzim porodí své první dítě.

25 0
13.7.2017

Také jste si všimli, jak se Bernadette po porodu celá proměnila? Začala přibírat, nosit volnější oblečení, zkrásněla a kameramani jí do scén přestali zabírat celou postavu z boku. Těhotenství nepřiznala až do tohoto týdne.

Na podzim očekávají Melissa Rauch s manželem Winstonem Beigelem prvního potomka. Natáčení The Big Bang Theory by nemělo být ohroženo, ale určitě se Bernie dočkáme méně. Na sociálních sítích jí jako první pogratulovali Jim Parsons a Mayim Bialik, kteří zprávu rozšířili dál do mediálního světa.


(Melissa s bříškem focená svým manželem. Foto: Winston Rauch)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás