Designated Survivor Druhá série pro Designated Survivor

Druhá série pro Designated Survivor

Druhá série pro Designated Survivor

S prezidentem Kirkmanem v podání Kiefera Sutherlanda se budeme vídat i v příští sezóně. Stanice ABC podle očekávání odklepla seriálu s velmi solidní sledovaností druhou řadu.


25 1
12.5.2017

Designated Survivor si po celou první sérii držel slušnou sledovanost, průměrný rating 1,3 a kolem šesti milionů diváků sledujících každou epizodu mu vysloužily obnovení. Seriál navíc lámal rekordy ve sledovanosti ve dnech po premiéře, kde většinou zdvojnásobil čísla z premiérového vysílání. Když k tomu připočteme, že seriál je k dispozici i na Netflixu pro mezinárodní trh, nebylo pochyb, že mu dá stanice ABC zelenou pro další řadu.

Foto: ABC


Nedávno jsme vás informovali, že se opět hledá nový showrunner právě pro druhou sérii. Hledání je u konce. Z pozice hlavního producenta bude seriál v nadcházející sezóně kočírovat Keith Eisner (The Good Wife).

Máte z obnovení seriálu radost?

Diskuze /7

Jirka 007

SUPER zprava

12.5.2017 | 5:30:19
Lex Luthor

Jo nejlepší novinka tohoto roku si rozdhodně druhou sérii zasloučí go president Kirkman

12.5.2017 | 8:16:20
Luuca

Supeeer

12.5.2017 | 8:19:40
Arne

Teším sa

12.5.2017 | 16:16:50
Hed94

Je to super seriál, akorát mě teda teď poprvý naštval ten summit NATO. Indka jako prime ministr anglie ? Ta divná francouzska jako francouzská prezidentka francie ? :D vtip

#6 KevSpa #7 KevSpa
12.5.2017 | 23:56:59
KevSpa

#5 Hed94: Myslíš Indku narozenou v Anglii, čili Britku, rasisto? Divná francouzka je vtip kvůli tomu, že je žena, šovinisto? OK.

webmaster
13.5.2017 | 0:08:04
KevSpa

#5 Hed94: Mimochodem nebyla to prezidentka, ale předsedkyně vlády.

webmaster
13.5.2017 | 0:14:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás