Doctor Who (Pán času) S00E15: Resolution

S00E15: Resolution

S00E15: Resolution

Lin a Mitch, dva archeologové z Sheffieldu, na Nový rok najdou podivný předmět, který vypadá, jako by ani nepocházel ze Země. Když se v Sheffieldu objeví i Doktorka a její společníci, začnou po zvláštní mimozemské substanci pátrat. To však ještě netuší, že se nakonec Doktorka bude muset opět postavit svému úhlavnímu nepříteli.

cz sk
1.1.2019
1 hodina

Základní informace

Režie: Wayne Yip
Scénář: Chris Chibnall
Foto: BBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dragon94

Čekal, že se Jodie konečně pořádně předvede a přijde s nějakým super řešením situace, nebo alespoň s malým psychickým zhroucením, jaké jsme zažili u 9. Doctora, když potkal Daleka. Hlavně jsem si říkal, že když finále řady vybízelo k nějakému cool řešení, protože byl Doctor zahnán do kouta, a nestalo se tak, takže si to asi schovávali na speciál. Tak zřejmě bohužel né. Doctor je celou epizodu naprosto bezradný. Do toho Ryanůcv táta, který přinese mikrovlnku na usmíření se svým synem, protože co kdyby ( I když je všude zavřeno) by ji mohl nabídnout někde v kavárně? Do toho to sledování auta. Nemůžeme ho sledovat, protože dálek ničí kamery? To jako vážně? Do toho závěrečné řešení vypustit dáleka do supernovy bezohledu na to zdali se kdokoliv drží… Fakt jeden z nejstupidněj­ších dílů.

6.1.2019 | 10:46:18
janevim

nevím, proč má na csfd tento díl tak nízké hodnocení. Pro mě jeden z nejlepších dílů 11. série, konečně jsem měl pořádně pocit, že sleduji Doktora.

5.1.2019 | 23:38:52
dinoGTR007

100% .. ten dálek to pěkně nakop ten děj … souhlasím nejlepší díl série , ikdyz se jedná o pilotní díl 12.řady ,ale to je fuk …kazdopádně upoutalo do křesla

5.1.2019 | 21:51:08
ClaireSkywalker

najlepší diel 11. série :)

5.1.2019 | 18:06:20
3

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 444×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Starej se o Doctora Who

Sleduješ Doctora Who? Chceš spravovat tento web? Tak nám dejte vědět.

Napiš @1Bobesh1 vzkazík, případně se mi ozvi e-mailem ondrej.rubes@iinfo.cz

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Reklama

Doktor kdo?

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny