Doctor Who (Pán času) Steven Moffat zase všechno vyvrací

Steven Moffat zase všechno vyvrací

Steven Moffat zase všechno vyvrací

Nedávno jsme vám psali o „programu“ 50. výročí Doctora Who, které mělo obsahovat více méně jen jeden šedesátiminutový film. Steven Moffat ale nyní přišel se speciálním videem, ve kterém nejen že toto tvrzení vyvrací, ale přichází i s několika vlastními.

0 0
24.2.2013

Moffat v tomto videu tvrdí, že nejen že nás pro 50. výročí jistě čeká víc než jen jedna hodinová epizoda, ale že nás samozřejmě čeká i dosud promlčovaný vánoční speciál. Moffat prý aktuálně pracuje už i na osmé sérii, jejíž premiéra příští rok však ještě ustanovená není.

Dále padá pár dalších témat. O Ledových bojovnících, Marťanech z éry druhého Doktora, které v jedné z epizod sedmé řady opět představí Mark Gatiss, či o možném návratu Vládce či přímo Russella T Daviese, původního showrunnera obnoveného Doctora Who.


Co se Vládce týče, stále zůstává faktem, že to nikdy nebyla Moffatova nijak zvlášť oblíbená postava a dokud tedy nikdo nepřijde s příběhem, který by opravdu stál za přivedení Vládce opět k životu, nechává si ho raději bokem. Přesně opačně je to ale u Russella T Daviese, kterého Moffat intenzivně zve, aby si zase napsal nějakou tu epizodu. Davies sice stále odmítá, ale kdo ví. Třeba ho funkce showrunnera zase zaujme, když by měl Steven Moffat odejít. A jak by se vám takový návrat do RTD éry vlastně líbil?

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

ElektronickyOtisk

RTD byl dobrý showrunner, ale myslím si, že co chtěl říct, řekl. Mám Moffata rád a až jednou odejde, budu se těšit na někoho nového, kdo třeba přinese zase čerstvý pohled. V tomhle mám Doctora obzvláště rád, že se na něm můžou donekonečně střídat všichni lidé, co na něm pracují. Přináší to nové věci, nové pohledy a nová pojetí, což sice může být někdy na škodu, ale doposud myslím nebylo.

24.2.2013 | 12:41:47
Trifi

Tohle vážně nepobírám a ráda bych tomu přišla na kloub… Co má Davies proti Doctorovskému universu?? Nejprve pošle k ledu Torchwood (prý ´nemá čas´) a teď se nechce ani jedním námětem podílet na DW… Je za tím něco jako „zhrzené ego“ související s tím, že předal štafetu Stevenovi (tomu ale podle dostupných zdrojů moc nevěřím…) nebo co sakra? :D :-/ Strašně mě to štve, hlavně kvůli Torchwoodu…

24.2.2013 | 16:08:40
Hurley

Nic takovýho. RTD prostě jen chce od Doctora pauzu. Já myslím, že za pár let ho to zase chytne a minimálně poslední sérii Torchwoodu udělá.:)

čestný člen redakce
24.2.2013 | 23:56:31
Katlucha

Hlavně u Torchwoodu mě to štve. :/

25.2.2013 | 18:39:30
iliris

Teda nevím, osobně řady 1–4 nemám rád, takže bych Davise s přílišným nadšením neuvítal, natož pak Vládce.

3.3.2013 | 10:41:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Doktor who?

 

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny