Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Steven Moffat zase všechno vyvrací

Steven Moffat zase všechno vyvrací

Nedávno jsme vám psali o „programu“ 50. výročí Doctora Who, které mělo obsahovat více méně jen jeden šedesátiminutový film. Steven Moffat ale nyní přišel se speciálním videem, ve kterém nejen že toto tvrzení vyvrací, ale přichází i s několika vlastními.

0 0
24.2.2013

Moffat v tomto videu tvrdí, že nejen že nás pro 50. výročí jistě čeká víc než jen jedna hodinová epizoda, ale že nás samozřejmě čeká i dosud promlčovaný vánoční speciál. Moffat prý aktuálně pracuje už i na osmé sérii, jejíž premiéra příští rok však ještě ustanovená není.

Dále padá pár dalších témat. O Ledových bojovnících, Marťanech z éry druhého Doktora, které v jedné z epizod sedmé řady opět představí Mark Gatiss, či o možném návratu Vládce či přímo Russella T Daviese, původního showrunnera obnoveného Doctora Who.

Co se Vládce týče, stále zůstává faktem, že to nikdy nebyla Moffatova nijak zvlášť oblíbená postava a dokud tedy nikdo nepřijde s příběhem, který by opravdu stál za přivedení Vládce opět k životu, nechává si ho raději bokem. Přesně opačně je to ale u Russella T Daviese, kterého Moffat intenzivně zve, aby si zase napsal nějakou tu epizodu. Davies sice stále odmítá, ale kdo ví. Třeba ho funkce showrunnera zase zaujme, když by měl Steven Moffat odejít. A jak by se vám takový návrat do RTD éry vlastně líbil?

Thumbnail Play icon

Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One

Diskuze /5

ElektronickyOtisk

RTD byl dobrý showrunner, ale myslím si, že co chtěl říct, řekl. Mám Moffata rád a až jednou odejde, budu se těšit na někoho nového, kdo třeba přinese zase čerstvý pohled. V tomhle mám Doctora obzvláště rád, že se na něm můžou donekonečně střídat všichni lidé, co na něm pracují. Přináší to nové věci, nové pohledy a nová pojetí, což sice může být někdy na škodu, ale doposud myslím nebylo.

24.2.2013 | 12:41:47
Trifi

Tohle vážně nepobírám a ráda bych tomu přišla na kloub… Co má Davies proti Doctorovskému universu?? Nejprve pošle k ledu Torchwood (prý ´nemá čas´) a teď se nechce ani jedním námětem podílet na DW… Je za tím něco jako „zhrzené ego“ související s tím, že předal štafetu Stevenovi (tomu ale podle dostupných zdrojů moc nevěřím…) nebo co sakra? :D :-/ Strašně mě to štve, hlavně kvůli Torchwoodu…

24.2.2013 | 16:08:40
Hurley

Nic takovýho. RTD prostě jen chce od Doctora pauzu. Já myslím, že za pár let ho to zase chytne a minimálně poslední sérii Torchwoodu udělá.:)

čestný člen redakce
24.2.2013 | 23:56:31
Katlucha

Hlavně u Torchwoodu mě to štve. :/

25.2.2013 | 18:39:30
iliris

Teda nevím, osobně řady 1–4 nemám rád, takže bych Davise s přílišným nadšením neuvítal, natož pak Vládce.

3.3.2013 | 10:41:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama