Doctor Who (Pán času) Prolog k deváté řadě

Prolog k deváté řadě

Prolog k deváté řadě

Stanice BBC čerstvě vydala speciální dvouminutové video, které slouží jako prolog k blížící se deváté řadě seriálu Doctor Who. Tento prolog mlhavě naznačuje novou krizi, které bude Doktor čelit, a další temný stín nad jeho vlastním osudem. Ostatně, podívejte se sami…


20 0
11.9.2015

Tento prolog se odehrává na planetě Karn, kam jsme zavítali například už s osmým Doktorem v rámci výročního kraťasu The Night of the Doctor. Řeč se tu pak zjevně točí okolo Vládce, se kterým se Doktor „zná celý život a po celou tu dobu jsou nepřátelé“.

Na našem webu jsme nedávno psali o speciálním prequeluprvní epizodě deváté řady. Ten se má ale odehrávat ve středověku a nejspíš se ho tak od BBC ještě dočkáme.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Fezzman

Trochu mi to připomíná 6. sérii, konkrétně Wedding of RS. Zatím to vypadá slibně.

11.9.2015 | 21:17:16
Knížka

Zdá se mi to, nebo to vypadá jako ta planeta, na které se probouzel ke konci Last Christmas? Je možný že je to jen náhodná podoba (podobná vizáž planety už se v nedávné době párkrát objevila), nebo snaha scénáristů, rozpoutat diskuze na toto téma, ale prostě mě to napadlo. A taky by mě zajímalo, kdo je ten služebník jeho dávného nepřítele. Pokud jde opravdu o Vládce/Slečinku (což asi půjde), mám tu malou, příšerně bláznivou teorii. Třeba Slečinka někdy dřív zabudovala do Clary čip, který ji umožňuje sledovat Doctora a mírně ovládat Claru. A protože chce mluvit s Doctorem a nemůže ho najít, přes ten čip zaslala do Clařina mozku signál, který ji donutil začít Doctora hledat, ale myslet si že to dělá z vlastní vůle. Vím že je to bláznivá teorie, a nedává smysl, ale někoho by to mohlo, alespoň trošku inspirovat k nějaké opravdu dobré teorii.

#3 Fezzman #4 Hurley
11.9.2015 | 22:02:28
Fezzman

#2 Knížka: To asi ne, je to ta planeta, kam ztroskotal 8. a kde mu ta stejná žena podala regenerační elixír na War Doctora.

11.9.2015 | 23:06:07
Hurley

#2 Knížka: Myslím, že to, že je něco bláznivý a nedává to smysl, ještě nikdy žádnýho scenáristu Doctora Who nezastavilo. :)

#5 ElektronickyOtisk
webmaster
12.9.2015 | 9:17:36
ElektronickyOtisk

#4 Hurley: Rozhodně ne Moffata. Po minulé sérii je skutečně možné naprosto cokoliv, doufám, že se trochu zklidnil tentokrát.

13.9.2015 | 11:33:55
Jara

To je planeta Karn. Na tenhle prolog navazuje ten cca desetiminutový speciál The Doctor´s meditation na BBCA (a který běžel v US v kinech před finále 8. řady tenhle týden), takže to smysl dává. Jen je otázka, jestli ten přítel, o kterém mluví, je Master nebo Clara nebo někdo úplně jiný.

17.9.2015 | 18:24:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny