Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Krogan

Krogan

Zástupce velitele Dračích lovců a velitel Dračích letců.

Sezóny 3
2016 - 2018

Krogan je výborný bojovník a má kabát vyrobený z dračí kůže, který mu dovoluje snadno splynout s davem. Na Viggově dračí aukci se pokusil koupit Bezzubku, ale to mu znemožnili Dračí jezdci, kteří osvobodili zajaté draky a způsobili tak paniku v aukčním prostoru.

Poté se Krogan pokoušel dostat Škyťáka, na jehož hlavu byla vypsána odměna. Později se spolčil s Viggem a spolu s ním velel Dračím lovcům. Brzo naverboval ty nejlepší bojovníky, aby se stali součástí jeho letecké jednotky. Tito Dračí letci létají na Žahačích, které si zotročili nikoli vycvičili, a Krogan létá jako vůdce na největším z draků.

Krogan je součástí hnutí Draga Rudvista, který se snažil ukázat ostatním Vikingům, že jsou draci nebezpeční a nabízel jim, že je před nimi ochrání. Drago pověřil Krogana, aby mu našel krále draků, a tak se stal velitelem dračí letecké jednotky, která se snažila najít dračího obra.

Tento Viking je vcelku nenápadný a preferuje pozorování svého nepřítele z přiměřené vzdálenosti. Většinou se nedá předpovídat, co má za lubem, a i když je to padouch, má svou čest. Krogan je nemilosrdný, vychytralý a sadistický, podobně jako Drago. Draky vnímá jen jako živé zbraně hromadného ničení.

Krogan se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama