Dragons (Jak vycvičit draky) Krogan

Krogan

Krogan

Zástupce velitele Dračích lovců a velitel Dračích letců.

Sezóny 3
2016 - 2018

Krogan je výborný bojovník a má kabát vyrobený z dračí kůže, který mu dovoluje snadno splynout s davem. Na Viggově dračí aukci se pokusil koupit Bezzubku, ale to mu znemožnili Dračí jezdci, kteří osvobodili zajaté draky a způsobili tak paniku v aukčním prostoru.

Poté se Krogan pokoušel dostat Škyťáka, na jehož hlavu byla vypsána odměna. Později se spolčil s Viggem a spolu s ním velel Dračím lovcům. Brzo naverboval ty nejlepší bojovníky, aby se stali součástí jeho letecké jednotky. Tito Dračí letci létají na Žahačích, které si zotročili nikoli vycvičili, a Krogan létá jako vůdce na největším z draků.


Krogan je součástí hnutí Draga Rudvista, který se snažil ukázat ostatním Vikingům, že jsou draci nebezpeční a nabízel jim, že je před nimi ochrání. Drago pověřil Krogana, aby mu našel krále draků, a tak se stal velitelem dračí letecké jednotky, která se snažila najít dračího obra.

Tento Viking je vcelku nenápadný a preferuje pozorování svého nepřítele z přiměřené vzdálenosti. Většinou se nedá předpovídat, co má za lubem, a i když je to padouch, má svou čest. Krogan je nemilosrdný, vychytralý a sadistický, podobně jako Drago. Draky vnímá jen jako živé zbraně hromadného ničení.

Krogan se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co nás čeká v poslední filmu z trilogie Jak vycvičit draka? V dračím světě to začíná vřít a tvůrce tohoto světa prozrazuje, co nás v nejnovějším filmu čeká a nemine.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás