Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S05E14: Today and Tomorrow

S05E14: Today and Tomorrow

Jeden přeživší nasměruje Al a Morgana do nebezpečného sídla, kde Al začne následovat stopu.

sk
15.9.2019
1 310 000
45 minut

Základní info:

Režie: Sydney Freeland
Scénář: David Leslie Johnson
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace), Rubén Blades (Daniel Salazar), Colby Minifie (Virginia), Joe Massingill (Tom), Craig Moore (jezdec na koni), Allen Robinson (jezdec na koni), Peggy Schott (Tess), … 

Obsah:

Morgan a Althea narazí na Toma, který je na útěku před Průkopníky, a zároveň hledá svou sestru Janis, která s ním od Virginie utekla. Althea je přesvědčena, že Průkopníci mají něco společného s lidmi s černými helikoptérami, jelikož obě skupiny hovoří o budoucnosti. Vkradou se do jejich tábora, ale Virginia je zajme. Althea se ji ptá na helikoptéry, jenže o nic Virginia nic neví. Propustí je a nechá Morganovi opravit hůl a doufá ve vzájemnou spolupráci. Morgan s Altheou odcházejí, když jim zavolá Daniel, který tvrdí, že Grace je velmi špatně a on neví, jak dlouho vydrží.

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Al a Morgan narazili na Toma a chtěli mu pomoct a hlavně Al protože si myslela že na tom mistě najde Isabelle a nemělo chybu jak tam tajně pronikli ale přesto je diky koupeli v bazenu odhalili a nemělo chybu jak si pak spolu promluvili a řekli co od nich chtěji a jsem zvědav co bude ted s Grace když už radiace na ni začala pusobit.

redaktor
22.5.2022 | 16:30:53
karlospajdos

Takový nemastný neslaný…

21.11.2019 | 22:37:26
ori

Veľmi dobrá a napínavá časť.

webmaster
8.10.2019 | 13:05:07
Kubaskou

Trochu se to zlepšuje, ale pořád nic moc. 65%

22.9.2019 | 11:18:37
Sugar1

Skvěle! V help the walking dead můžeme sledovat začínající souboj mezi skupinami, které se dle svých slov obě snaží pomáhat. Jak z ekonomie víme, konkurence trhu (i tomu s pomocí) a spotřebitelům (samci i samice v nesnázích) prospívá, můžeme tedy doufat, že z tohoto jejich souboje vznikne návod na ultimátní pomoc!

22.9.2019 | 2:21:29
Jezdec1987

Ja už se na to dívám asi jen abych občas zabil čas… Nejlepší byli u obou seriálu TWD první série, kdy začala zombie apokalypsa a postupně se z toho stal sitcom o mezilidských vztazích, kam se občas přišmatlaji zombici. Co nechápu, jednou není problém pozabijet skupinu 30 zombiku a jindy problém s jedním..

21.9.2019 | 14:11:21
misticjoe

Nenadchlo, neurazilo. Jak už někdo psal, je to hrozně utahané. Kulturní vložka následovaná „umírám na raka“ to ale celé srazila na kolena.

překladatel
19.9.2019 | 21:29:50
RedRose

„spálená převodovka“ to byl luxusní vtip… To samo o sobě jasně ukazuje, že to píšou lidi, kteří neví co dělají, navíc ten náklaďák fakt nebyl ani z poloviny plný… Colby Minifie, to je ale strašně nesympatický ksicht!! Ale ty kecy kolem budoucnosti a všeho tak nějak neodpovídají tomu co tam všude vidíme, všechno zabírají a zachraňují, ale přitom nikde ani noha… A že by si nevšimli, že tam létají nějaké vrtulníky, když mají všechno pod palcem, je taky divný… Vše kolem paliva už bylo x-krát řečeno a nelogično pokračuje… To kamerování občas, mi nevadilo, ale už je to otravné až hrůza… Morganova slepená hůl byla taky šleha, ještě že to neslepil americkou páskou! Kdyby mu ten truhlář vystrouhal dvě nové, udělali by líp… Celkově to nebylo úplné dno, ale žádný zázrak taky ne…

19.9.2019 | 11:45:06
Cermb0

Špatný to vyloženě nebylo, ale proč z nekompromisního tvrďáka Daniela museli udělat přeslazenýho dědulu??

18.9.2019 | 21:02:07
BigBoss

Ono se dá jako spálit převodovku přetížením poloprázdného náklaďáku? (Daniel a Grace)

17.9.2019 | 22:18:32
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama