Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 269×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Danay García (Luciana Galvez), Kim Dickens (Madison Clark), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Austin Amelio (Dwight), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Mercedes Mason (Ofelia Salazar)

S08E02: Blue Jay

S08E02: Blue Jay

Po útěku z Kaplanova zajetí je Juneino bezpečí a osamění ohroženo nepříjemným setkáním s Dwightem, Sherry a zoufalým otcem pátrajícím po své dceři.

cz sk
21.5.2023
470 000
46 minut

Základní info:

Režie: Heather Cappiello
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Kim Dickens (Madison Clark), Austin Amelio (Dwight), Christine Evangelista (Sherry), Jenna Elfman (June Dorie), Maya Eshet (Ťuhýk), Jonathan Medina (Adrian), Gavin Warren (Pěnkava), … 

Obsah:

June žije sama v močálech a loví Kaplanovy lidi, kterým odřezává prsty. Narazí na jednoho muže, který ji žádá o pomoc při záchraně své dcery, ale ona odmítá. Při dalším lovu narazí na Dwighta, Sherry a jejich syna. Ten má problémy se slepým střevem a Dwight prosí June, aby ho operovala, jelikož ke Kaplanovi by to nemuseli stihnout. Ona zdráhavě souhlasí a zavede je do opuštěného vlaku, kde se chystá k operaci.

Objevuje se i onen muž a při boji je poškozeno elektrické vedení. Dwight a Sherry se ho vydávají opravit, když se dostanou do potíží kvůli chodcům. June a muž je jdou zachránit, a on tam objeví svou proměněnou dceru. June jim musí přiznat, že ve vlaku kdysi dělala pro Kaplana pokusy na lidech ve snaze vyléčit pokousané lidi pomocí radiace. Už ale dál nezvládala sledovat jejich utrpení a utekla na samotu, aby ji Kaplan nemohl vydírat.

Muž páchá sebevraždu a June se chystá k operaci, když se objevují Kaplanovi vojáci a Ťuhýk chce po June, aby pokračovala ve výzkumu. Aby měla motivaci, nechá pokousat Dwightova syna a odřeže June prst. Morgan a Madison jsou převáženi na jiné místo, během čehož se jí Morgan sveří s tím, že ho trápí něco, co v minulosti nedokázal udělat. Madison mu pomůže utéct, aby to napravil, ale sama je znovu zajata.

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Drsný díl.

webmaster
28.7.2023 | 19:46:51
slim1963

Naprostá blbost.Tak jak walkingDead ke konci to jde do kopru. Asi raději nebudu dál sledovat.

11.6.2023 | 17:50:59
captain

Pořád čím dál víc divnější. I s June… zřejmě se budu opakovat, ale ještě že už bude konec!

24.5.2023 | 18:41:40
barwa.m

No zatím radši bez komentáře, ale některý scény jsou fakt přehnaný.. Uvidíme co bude dál..

23.5.2023 | 3:46:28
Sapphire1977

neviem čo máte proti maskám, v takom smrade čo tam musí byť z tých rozkladajúcich sa mŕtvol by nosili masky všetci, ani patológ na dôchodku by to nevydržal

22.5.2023 | 7:38:49
ori

Dobrý diel, June je riadna drsniačka. Tiež sa mi páčilo experimentovanie a náznak toho, že možno skutočne existuje liek. Súhlasím že je hlúposť ako je tu posledné 3 série stále niekto zamaskovaný, keď je to úplne zbytočné (aj keď u radiácie to malo aspoň nejaký dôvod). Asi za to môže covid, stále sa pri natáčaní isté opatrenia dodržiavajú, ale aj tak mi to vadí. Nečakal som že mladého nechajú pohryznúť, to bol celkom šok. Buď sa s ním budú musieť rozlúčiť, alebo June naozaj nájde liek.

webmaster
21.5.2023 | 20:04:48
walkingruzdz

Zatím je to na můj vkus až moc zamotané

21.5.2023 | 17:46:56
Roy

Panebože, kdo tohle napsal? Stejně jako minule – léta se nevidí, pak se najednou všichni potkají skoro v jeden den.

Morganův útěk byl trapárna – kdyby pomohl, mohli útéct oba, kdyby se oba strážci nezabývali Madison, neutekl by nikdo, však mají zbraně, ne?

A proč chodí záporáci pořád zakuklení, a to i když jsou jen mezi sebou? Trapné kliše okoukané z ninja filmů, jen pro „efekt“ do seriálu.

Atd., atd., zatím bída.

21.5.2023 | 15:31:46

Stav překladu

Epizoda S08E06: All I See Is Red

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama