Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Finále se blíží, je Alicia skutečně mrtvá?

Finále se blíží, je Alicia skutečně mrtvá?

Do konce seriálu Fear the Walking Dead zbývají pouhé dvě epizody. Zatímco je děj naplno rozjetý, do seriálu by měl zasáhnout někdo nečekaný. Půjde o Aliciu?

6 0
15.11.2023

Pokud vám přijde, že by seriál Fear the Walking Dead neměl skončit každou chvílí, vězte, že v tom nejste sami. Aktuální děj je plně rozjetý a zasloužil by si ještě několik epizod navíc, nicméně už na konci tohoto týdne uvidíme jeho konec. Vše bude završeno v posledních dvou dílech, kterých se dočkáme 19. listopadu.

Děj se aktuálně nejvíce soustředí na boj mezi Madison a Troyem. Zatímco Troy chce získat Kaplana, aby měl bezpečné místo k životu, Madison se snaží najít svou zesnulou dceru Aliciu, aby ji mohla pochovat stejně jako Nicka. Zápletka se však vyvinula takovým způsobem, že si Madison a Troy jdou po krku.

V osmé řadě bylo už několikrát řečeno, že Alicia podlehla Troyovi, ale stále nebylo přesně odhaleno, co se tehdy mezi nimi stalo. Alicia se v seriálu prozatím neobjevila, ale mohli jsme narazit na její nástupkyně. Alicia ovlivnila život spoustě lidem, a tak se její nástupkyně začaly oblékat jako ona a dělat to co ona, aby si všichni mysleli, že jsou Alicia.

(Je Alicia stále naživu? Foto: AMC)

Její nástupkyně zároveň potvrdili, že je skutečná Alicia mrtvá, ale opět nebylo přesně prozrazeno, co se jí stalo. Kvůli tomu začínáme mít podezření, že si s námi tvůrci jen hrají a Alicia ve skutečnosti žije. Napovídá tomu i popis poslední epizody The Road Ahead, ve kterém stojí, že osud Kaplana leží v rukou nečekaného hrdiny. Může jít o Aliciu?

Vzhledem k tomu, že by tato záležitost měla být vyřešena v posledních dvou dílech, jsme si pro vás připravili anketu, ve které se vás ptáme na to, zda je Alicia naživu. O svůj názor se můžete podělit jak v anketě, tak i v diskuzi pod článkem.

Je Alicia stále naživu?

74%
17%
9%
88 hlasů

Diskuze /7

ori

Podľa mňa bude ten nečakaný hrdina na konci Skidmark.

webmaster
15.11.2023 | 16:36:28
Radious

Ne, nesouhlasím, že by si seriál zasloužil další episody a děj je plně rozjetý. Děj je naprosto otřesnýa působí jako by scénář byl napsaný na záchodě o polední pauze. Naprosto nesmyslné chování všech postav, hrozné herecké výkony – Madison je adept na nějakou anticenu. Vracet ji a ted dokonce i Troye byla úplná blbost a jsou zpátky jenom proto, že autoři vůbec netušili co dále se seriálem dělat.

15.11.2023 | 16:48:40
simonideos

Tipl bych si, že se odhalí, že Troy ji nezabil. Nebo si myslel že ji zabil, ale stále žije (něco to potvrdí, nebo to bude ukázáno třeba v potitulkové scéně). Nečekaný hrdina si myslím nebude Alicia, ta se právě očekává. Mohl by to být Morgan nebo třeba Wendell. Nebo to může být metafora v tom, že se někdo z aktuálních postav nečekaně obětuje. Tipl bych si že si nechají otevřené vrátka a důležité postavy přežijí, pro případné spin-offy.

15.11.2023 | 17:27:32
Lostland

Podle me zije, Troy to nafingoval aby se dostal k Madison. Mozna i samotna Alicia chtela aby to vypadalo ze je mrtva a nikdo ji nehledal.. postav, ktere mohou tvurci vratit je dost od indiana, Althey nebo ten cernoch ze 7. Serie, ted si nevybavuju jeho jmeno.. Vsichni si prejou Aliciu, ta by mohla nasledne presvedcit Madison at Troye usetri, nejakou roli muze sehrat Troyova zena kterou udajne Madison zabila. Ale tech scenaru muze byt nepocitane

15.11.2023 | 17:32:03
Leon

Nebude ten nečekaný hrdina Morgan?

15.11.2023 | 19:17:11
Stardos

Říkám si kdo jiný než Alicia :D Morgan se snad už navrátí. A na zbytek postav (Tobias, Taqa, Crazy Dog, případně někdo jiný) si už většina fanoušků nevzpomene. Althea byla potvrzena, že se neobjeví (měla se objevit namísto té skupiny od Alicie, ale herečka neměla čas). Takže pokud nedojde na oživování (tak třeba Travis :D), tak to je Alicia prostě. Ještě jedině Sarah, Wendell a spol., ale to mi přijde spíš jako fail ze strany tvůrců, než že by s nimi měli plán do finále.

15.11.2023 | 20:43:46
Akul

Rozjetý děj, epizody navíc. Autor článku nejspíš trpí deziluzí, nebo sleduje úplně jiný seriál. Než abychom v posední sérii měli hlavní linku a postupně se loučili s vedlejšími postavami, tak radši oživíme další postavy z minulosti, na ty staré, které s náma byly několik sérií se vykašleme a všechno budeme roubovat na tragický scénář, kde se dvě postavy rozhádají kvůli tomu, jestli jedna snědla jablko nebo hrušku.

16.11.2023 | 9:34:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama