Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Annie

Annie

Vůdkyně skupinky dětí, která přísahala, že bude ochraňovat své bratry.

Sezóny 1
2019 - 2019

O životě Annie nevíme zhola nic, nicméně po vypuknutí apokalypsy se se svou rodinou usadila v jednom texaském táboře, který představoval ideální útočiště. Zabydlelo se tu hned několik rodin, takže byl celý tábor tvořen jak rodiči, tak i dětmi. A právě mezi dětmi byla Annie nejstarší.

Lidé z tábora dodržovali několik důležitých pravidel, nicméně jeden průzkumný tým omylem dovedl do tábora zástup chodců. Annie dostala za úkol odvést všechny děti do lesa, kam si pro ně přijdou jejich rodiče, až se s chodci vypořádají. Annie tak učinila, nicméně později zjistila, že se celý jejich tábor nakazil.

Všichni dospělí byli vystaveni radiaci, kterou s sebou donesli do tábora chodci, se kterými bojovali. Annie se proto začala o všechny děti starat sama, přičemž se rozhodla stranit se všem cizincům. Začala být totiž velmi ochranářská a nedůvěřivá.

Annie je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zo začiatku celkom protivná, ale keď sa pridala k našim tak už je to lepšie.

webmaster
8.10.2019 | 17:36:41
23A

Čím dál lepší, snad náplní svůj potenciál

31.7.2019 | 22:21:28

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama