Homeland (Ve jménu vlasti) S02E06: A Gettysburg Address

S02E06: A Gettysburg Address

S02E06: A Gettysburg Address

Mike Faber se dostane do křížku se CIA, když klade příliš mnoho otázek ohledně smrti Toma Walkera. Brody souhlasí s tím, že bude spolupracovat s Carrie a Quinnem na tom, aby zastavili útok na Ameriku. Jeho věrnost vůči Spojeným státům je ale opět zpochybněna. Mezitím Dana navštíví nemocnici, aby zjistila stav oběti autonehody.

cz sk
4.11.2012
1 740 000
49 minut

Scénář: Chip Johannessen
Režie: Guy Ferland

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Porad se tak nejak tocime v kruzich. Byt Carrie, tak mi dobre hrabe, protoze jenom to sleduju a fakt nevim, cemu mam verit. Citi k ni neco nebo nakonec ne? Protoze ten novej, Quinn?, ma pravdu – je to patologickej lhar, vzdyt umi lhat i na detektoru (i kdyz tam jde jenom o to, aby clovek zustal v klidu ze), takze… porad ho mam za zaporaka vic jak cokoliv jinyho a Carrie mi je lito. A cely je to skvele zahrany.

15.9.2017 | 22:42:39
ZabyJack

Bud Abu Nazir už prestava Brodymu alebo to fakt dobre hraje na cele CSI

5.7.2017 | 5:42:02

Trailer k osmé sérii

Thumbnail Play icon

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás