Homeland (Ve jménu vlasti) Nominace na ceny SAG

Nominace na ceny SAG

Nominace na ceny SAG

I letos proběhly nominace v pořadí už na 21. ročník SAG Awards (Screen Actors Guilde), tj. ceny Sdružení filmových a televizních herců. A hned několika nominací se, jako již tradičně, dočkal i Homeland. Více v článku.


5 0
10.12.2014

Dohromady má Homeland šanci na 3 ceny SAG.

Co myslíte, zaslouží si Homeland proměnit všechny tři nominace, nebo máte jiné favority? A jaký máte názor na nominace těchto kategorií obecně, nechybí vám tam nějaké jméno / seriál? Kompletní nominace (všech kategorií) si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách, popř. ve videu níže.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás