Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S01E16: Legendary

S01E16: Legendary

Po mnoha obětech, které tým od začátku podstoupil, se Rip rozhodne, že nastal čas, aby se každý rozhodl o svém osudu, a proto je všechny vrací zpátky do Central City, pár měsíců poté, co odletěli. Všichni členové jsou navráceni do svých normálních životů a musí se rozhodnout, zda jsou ochotni pro záchranu světa obětovat všechno. Sara navštíví svého otce, který jí sdělí srdcervoucí zprávu o její sestře.

cz sk
19.5.2016
1 850 000
44 minut

Základní info:

Režie: Dermott Downs
Scénář: Greg Berlanti, Chris Fedak, Phil Klemmer, Marc Guggenheim
Hrají: Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Amy Pemberton (hlas Gideon), Casper Crump (Vandal Savage), Patrick J. Adams (Rex Tyler), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Isabella Hofmann (Clarissa Stein), Alex Duncan (matka), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Savage měl fakt dobry plan ale zlikvidovali ho fakt unikatně třemi zpusoby a konečně se Kendra a Eric rozhodli tym opustit a jesm zvědav co bude ted když Mick někoho nechal poslat aby je varovali aby nenastupovali na Waverider.

14.11.2020 | 19:06:52
R.-TedyS

Pěkné zakončení . Jinak nechápu co to je za blbost stačilo zabít Vandala v roku 1950 a ti další dva by byli už mrtví ne ?

28.12.2016 | 19:32:54
matesfm

no tak jsem zhlédl poslední díl S01 a nuda. Jen doufám že ti dva okřídlenci nebudou v další serii.

6.7.2016 | 23:41:17
evik22

Dobrý díl. Jsem zvědavá jaká bude další série

18.6.2016 | 20:15:41
Spiker

Konec ptáků yes! A do druhé série chci Constantinea a Vixen (tedy tu pravou, doufam, že alespoň cameo, když ta herečka nebude moct). To, že 15 dílů ho nedokázal nikdo fyzicky anui trefit a najednou ho hned třikrát sejmou v souboji jeden na jednoho komentovat nebudu.

11.6.2016 | 18:24:13
Kimberlly

super finále. :) A Kendra končí? Jééé! :)

3.6.2016 | 20:04:35
wrong

Nezmyselné ukončenie nezmyselného príbehu. Či tomu niekedy dajú zmysel sa už nedozviem. Týmto dielom som s Legendami šťastne skončila :-)

30.5.2016 | 21:19:00
Lucifrid

Jsem spokojená, ale vzhledem k časovému paradoxu ve Flashi a teď s tím koncem tady… Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :)

webmaster, korektor
29.5.2016 | 20:15:16
Masriii

No, tak nám tahle patlanice skončila, poslední díl nebyl špatný, ale…No uvidíme co se bude dít dál, jsem rád že se Patrick J. Adams stavil ze Suits, třeba to trochu pozvedne :)

29.5.2016 | 1:54:34
CoRnDuCK

úžasné finále! :)

26.5.2016 | 18:22:39

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama