Legends of Tomorrow Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

5 0
3.12.2018

Je to bohužel tak. Sotva čtvrtá řada seriálu Legends of Tomorrow začala, musí se s námi na poměrně dlouhou dobu rozloučit, protože již předem bylo avizováno, že další díly uvidíme až v průběhu dubna 2019, takže se připravte na více než čtyřměsíční čekání. Letos je naplánováno celkem šestnáct epizod, tak alespoň těch prvních osm stihneme do konce roku.

Brandon Routh a Caity Lotz prozradili, že sedmý a osmý díl jsou propojené a prakticky nás čeká finále o dvou epizodách. Podle nás jde ale pouze o zavádějící informaci, protože díl Hell No, Dolly! se bude zabývat tajemným vrahem ve Velké Británii, zatímco epizoda Legends of To-Meow-Meow nám představí nové verze Legend, které se pochopitelně setkají s těmi našimi. Možná nějaká malá spojitost mezi epizodami přeci jenom bude, rozhodně ale nečekáme dvouhodinové finále.


(Jak dlouho s námi Legendy ještě vydrží? Foto: CW)

Po osmi dílech nás ale čeká již avizovaná pauza. Po skončení druhé řady seriálu Black Lightning se Legendy vrátí na televizní obrazovky, ale budou mít velice těžkou pozici. Již nyní sledovanost a ratingy nejsou vůbec oslnivé, oslovit diváky po hlavní sezóně bude přeci jen ještě o něco těžší. Je tedy dost možné, že nás letos čeká poslední sezóna, protože sledovanost nepřesáhne už ani jeden milion diváků, což už je opravdu kritické číslo.

Navíc i v posledním díle Tender is the Nate nám Nate Heywood naznačil, že je nutné si užívat každé chvilky, protože nikdo nikdy neví, kdy jejich mise skončí a jejich program bude ukončen. Jedná se o poměrně trefnou větu, která může odkazovat na možný konec seriálu. Doufejme tedy, že se show v dalších dvou týdnech a posléze hlavně v dubnu (pokud o jejím osudu nebude již rozhodnuto) vzchopí. Ještě jednu řadu by si seriál za svou snahu zasloužil.

Budou vám Legendy chybět? A dočkáme se páté řady?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /10

moiki

Kdyby tenhle seriál zrušily tak by mě pěkně naštvali patří mezi moje oblíbené ten BL mi zrovna k srdci nepřirost a Supergirl je celkem fajn ale mam radši Arrowa a Flashe a jsem dost zvědav na novou sérii Kryptonu.

#9 tomaz1124
29.11.2018 | 1:37:29
George Wayne

Za mě by to byla velká škoda, kdybychom se museli s Legendami rozloučit. Tenhle seriál je totiž úplně jiný, než třeba Arrow nebo Flash. Legendy mají svůj určitý prvek, který je odlišuje od ostatních seriálů od značky DC. Hlavně se mi na tom líbí, že seriál je hodně svérázný a nekopíruje absolutně nic. Samozřejmě, že někomu nevoní, když Beebo zalehne hlavního záporáka celé série, ale i to je už prostě jakási DNA tohoto seriálu. Rozhodně by mi bylo líto, kdyby tento seriál ukončili.

3.12.2018 | 15:50:54
dbar

Za úpadkem sledovanosti může jisté úbytek černošských herců v hlavních rolích :-). Odešli Firestrom, Vixen i Kid Flash. Chápu, že seriál má nějaký rozpočet, ono i těch hrdinů s nadpřirozenými schopnostmi tam moc nezbylo (jeden má ocelovou kůži a druhý čaruje), ale vadí mi že většinu problémů řeší promluva místo akce.

3.12.2018 | 17:03:03
WolverineCzE

Kdyby CW radši zrušil Arrow a The Flash a Supergirl

#10 tomaz1124
3.12.2018 | 17:14:10
skalloo

mohli by..lebo tento seriál v tejto sérií(ja som to zabalil po prvých 2 epizodach) je jedna veľká katastrofa. Ta detská mágia je otrasna..1,2 serie boli super.. ale 3 a tato je jedna veľká katastrofa. Ale niektore postavy by sa mohli vrátiť do iných seriálov ako sara alebo mick..jedine 2 dobre postavy v seriály :)

3.12.2018 | 22:36:52
Dragon94

Tahle série je vskutku katastrofální. Výsměch postavám do ksichtu. Sem tam zábavný, ale výsměch. Kvůli tomuhle Snart zemřel?

3.12.2018 | 22:51:33
God of war

Doufám že udělají seriál Vixen až to skončí a spojí to s arrowverse. Démoni z Constantina v disney podobě. A ta první a druhá epizoda jednorožec co vás zdroguje a čarodějnice v disney podobě. Sáru a Raye bych vrátil do arrow a Rica do flashe a na ostatní postavy se vykašlat.

4.12.2018 | 9:10:56
filozof

Seriál si další řadu nezaslouží a doufám že skončí co nejdříve! Už jsem si dávno zvykl, že vedení edny má mizerný vkus.

5.12.2018 | 16:57:53
tomaz1124

#1 moiki: tak to jsme si podobní mě Arrow , Flash a LoT přirostli k srdci škoda Arrow že konči Supergirl ujde

31.7.2019 | 16:33:46
tomaz1124

#4 WolverineCzE: tak to si mě naštval nahodou jsou serialy které stoji za zrušeni ale tyto mezi ně nepatři

31.7.2019 | 16:34:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E06: Mortal Khanbat

cz5%
Odhadované dokončení 2.3. | 20:00

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna staronová postava se na chvilku vrátí do seriálu. Navíc tu visela ve vzduchu možnost, že se Martian Manhunter přesune ze Supergirl do Legends of Tomorrow, které hlásí úbytek postav. Jak moc by to Martianu Manhunterovi mezi Legendami slušelo? A co je na tom přesunu pravdy?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás