Legends of Tomorrow Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna staronová postava se na chvilku vrátí do seriálu. Navíc tu visela ve vzduchu možnost, že se Martian Manhunter přesune ze Supergirl do Legends of Tomorrow, které hlásí úbytek postav. Jak moc by to Martianu Manhunterovi mezi Legendami slušelo? A co je na tom přesunu pravdy?

8 0
16.11.2019

Seriál Legends of Tomorrow se na televizní obrazovky vrátí až 14. ledna a začne se hned crossoverovou epizodou. Ale ta pravá sezóna začne až 21. ledna 2020 dílem Meet the Legends, kdy se můžeme těšit na novou zápletku, kterou si pro nás tvůrci přichystali. Dokonce se vrátí i jedna staronová postava.

Ta by se měla mihnout hned v první epizodě, tudíž v crossoveru. Měl by to být někdo z trojice Martin Stein, Jefferson Jackson či Beebo. Fanoušky by nejvíce potěšil návrat prvních dvou jmenovaných pánů, bohužel Martin Stein je na Zemi-1 mrtvý, ale to samozřejmě nevylučuje jeho příchod skrze vzpomínku, halucinaci či návštěvu z jiné Země. Návrat Jeffersona by byl sám o sobě zajímavý.


(Hodil by se Martian Manhunter do seriálu? Foto: CW)

Beebo je se seriálem neodmyslitelně spojen. Toho fanoušci buď milují, nebo nenávidí. Přesto by jeho účast byla asi tou nejméně žádanou v celém crossoveru. Tvůrci seriálu navíc prozradili, že nás v crossoveru čeká celá řada dalších postav, o kterých zatím nevíme, že se vůbec objeví. Nějakého překvapení se tedy ještě nakonec dočkáme.

V posledních dnech se spekulovalo, že by se do našeho seriálu mohl přesunout Martian Manhunter ze seriálu Supergirl. V Supergirl si tvůrci dlouhodobě nevědí rady s mužskými postavami, takže by tento přesun byl vcelku logickým krokem. Navíc po odchodu Brandona Routha a Courtney Ford v seriálu zůstane poměrně prázdné místo.

A co si budeme povídat – seriál Legends of Tomorrow je jakýmsi odkladištěm nevyužitých postav z ostatních komiksových seriálů na stanici CW. Pokud jste se začali těšit, že bychom se nakonec mohli Manhuntera dočkat u Legend, rovnou vás uklidníme. David Harewood sám potvrdil, že nic takového se nekoná a Martian Manhunter zůstává v Supergirl.

Uvítali byste v seriálu Martiana Manhuntera?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /4

stranghels23

Byla by to pekna volovina,, Martian je až moc vážná postav s dobrými moralnimimy hodnoty, nemyslím si ze by do komickeho duchu seriálu zapadl.

#2 Stardos
17.11.2019 | 0:02:57
Stardos

#1 stranghels23: To stejné lidi říkali o Constantinovi. A jo, najdou se tací, kterým se jeho účast v legendách nelíbí, ale hodně lidí ho má rádo.

17.11.2019 | 1:21:56
Lex Luthor

Beebo jen to ne proboha toho plyšáka už nechci nikdy vidět

#4 Venous4
17.11.2019 | 7:45:47
Venous4

#3 Lex Luthor: souhlas to bylo nejtrapnejsi finale nejake rady co jsem kdy videl

26.11.2019 | 21:35:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás