Zdroj: Comic Book
Nacházíme se teprve v polovině první řady seriálu Legends of Tomorrow, ale už nyní víme, že se ve finále dočkáme oblíbeného hrdiny z DC Comics. Zároveň bylo odhaleno několik informací o druhé řadě.
Už několik dní víme, že seriál Legends of Tomorrow po první řadě neskončí. Seriál byl obnoven pro druhou sérii, proto i nadále budeme sledovat příběh Legend. Jak však druhá série naváže na tu první? K tomu by měl posloužit oblíbený a milovaný DC hrdina, který se objeví v poslední epizodě první řady, která bude odvysílána 19. května.
Není jasné, o jakého hrdinu se může jednat, ale víme, že jeho tajná agenda poslouží jako odrazový můstek pro druhou řadu. Když už tu však zmiňujeme druhou řadu, tak se můžete ptát, kdo se v ní stane členem týmu Legend. Odpověď je nakonec poměrně překvapující: „Náš tým Legend se v druhé sérii změní po psychické stránce, ne po fyzické. To znamená, že Rip, Sara, Leonard a další se změní jakožto lidé. Celou změnu týmu ani náhodou neplánujeme.“
(Foto: CW)
Následující vyjádření Michaela Ausiella na webu TVLine vyvrací zvěsti o tom, že bychom se ve druhé řadě dočkali zcela nového obsazení. Tím pádem byly fámy o nových členech týmu nepravdivé.
Zdroj: Comic Book
7 sezón | CW | 43 minut
Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?
O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.
USA | 2016 | Ukončeno
7 sezón
| CW
| 43 minut
Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?
Obsazení:Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)
(více)
Diskuze /16
JuRas
To by mě zajímalo, kdo by to mohl být, když na ty největší „pecky“ nemají práva nebo se jich museli kvůli právům zbavit nebo se již ukázali v Arrowovi, Flashovi či Supergirl…
Dorea
Obměňování celého osazenstva by byla blbost. Divák si na ty postavy za sérii zvykne, na některé víc na některé míň a najednou by je měli změnit… navíc, i když mám Legendy ráda, hlavní tahouni jsou pro mě Cold a Canary a částečně jím byl i Mick (se kterým se určitě ještě potkáme :) a další postavy… tak s těma mám takový komplikovaný vztah, i když musím říct, že Atom už mě neštve tak moc jako na začátku :D
Kratos93
Tak to jsem docela nasrán … čekal jsem nový tým. Né že bych měl něco proti tomu aktuálnímu ale prostě přišlo mi to logické no že z nich se stanou legendy a Rip si vybere nové …
Scenárista s veľkým S
Staré legendy budu postupne nahrádzané novými, tak obmena tímu postupne nastane.
Ermak
Sázím na to, že to bude Booster Gold
#7 kiso1561lucasino
Constantine že by ??
kiso1561
#5 Ermak: Tiež si myslím, že to bude on.
Libca3X
možná se pletu, ale neměl se v seriálu objevit jonah hex? nemůže být on ta oblíbená postava z DC ?
#9 XavikXavik admin
#8 Libca3X: Ten se objeví v jedenácté epizodě. :)
Spiker
To obměnění mi přišlo podivné, jelikož už takhle museli narychlo dopředstavovat například manželé Ptákovi :D Nicméně nějaké změny bych uvítal. Constantine by byl fajn (otázka, jak by tam zapadl a měl by své místo), dál už fakt nevím koho by mohli přinést, hlavně ne už nikoho z filmů :D
natan
Tipuju někoho z batman světa.
Kangae
Manu Bennett (Slade Wilson) točí něco nového pro DC a Deathstroke je oblíbená DC postava, takže >.> Já mám jasno :D
Jane24
To jsem ráda, že tým nezmění :) a ta změna po psychické stránce by mohla být taky dobrá, jelikož já bych si hrozně přála Snarta a Sáru dohromady. Vím, že mě za to tady asi někdo hodně zhejtuje, ale jako pár Ray a Kendra je hroznej a Kendru zrovna nemusím, je to tam asi nejhorší postava, takže bych zrušila tenhle pár a nahradila ho novým…omlouvám se, ale je to můj názor :D
fanta2pomeranc
Já si pořád myslím, že se tam na chvíli mihne John Constantine. … nebo Slade… já bych brala oba.. :D
Stardos
Někdo mě navedl na myšlenku, že to bude Felicity :) O Oliverovi už bude vědět i Curtis, takže přijatelná náhrada by byla
#16 VojtislavVojtislav
#15 Stardos: To si nemyslím.. Felicity podle mě k Arrow patří, i když ji tady někdo nemá rád.. Tvůrci jen tak nevykopnou hlavní postavu