Legends of Tomorrow V crossoveru Elseworlds se mihla jedna postava z Legend, která to byla?

V crossoveru Elseworlds se mihla jedna postava z Legend, která to byla?

V crossoveru Elseworlds se mihla jedna postava z Legend, která to byla?

Fanoušci Legends of Tomorrow letos mohli s klidným svědomím crossover Elseworlds vynechat, pakliže nesledují ostatní komiksové seriály na stanici CW. Nicméně jedna známá postava ze seriálu se v crossoveru nakonec objevila. Která to byla a jakou měla roli?

7 1
19.12.2018

Seriál Legends of Tomorrow byl bohužel z letošního crossoveru vynechán. Naplánovat logistiku všech crossoverů je už tak samo o sobě velice náročné, navíc v našem seriálu není jedna hlavní postava, ale hned několik, což celou situaci komplikuje. Proto se tvůrci rozhodli, že Legends of Tomorrow nebudou součástí letošního crossoveru Elseworlds. Místo toho jim udělali jejich vlastní v epizodě Legends of To-Meow-Meow.

Tvůrci nadále vysvětlili, že hlavními hvězdami crossoveru musí být hlavní představitelé ze seriálů Arrow, The Flash a Supergirl. Kolem těchto seriálů se totiž točí veškeré dění a přeci jenom jde o renomované a známé postavy z komiksů. Seriál Legends of Tomorrow přesně nevychází z žádné pevně dané komiksové série.


(Gary se jinak v seriálu objevuje čím dál tím více. Foto: CW)

A i když crossover z minulého roku Crisis on Earth-X měl celkem čtyři díly, Stephen Amell, Grant Gustin a Melissa Benoist strávili na natáčení minimum času, protože se pozornost musela rozprostřít mezi další postavy, což už letos nebylo možné. Proto se letošní crossover musel seškrtat a nabídnout příběh, který bude soustředěn právě na zmíněné trio.

Nicméně bylo přislíbeno, že jedna postava z Legend se v crossoveru objeví. Všichni čekali, že to bude některá z hlavních postav (například Sara Lance, John Constantine či třeba Mick Rory). Tvůrci nicméně vybrali postavu, která zrovna nevystupovala v osmém díle Legend proto, aby se mohla zúčastnit natáčení crossoveru. A výběr byl opravdu překvapivý, protože to málokdo čekal.

V crossoveru se nakonec objevil Gary Green, poměrně trhlá postava, která svým zvláštním chováním naprosto vystihuje tón třetí a čtvrté řady seriálu Legends of Tomorrow. Gary Green ztvárnil barmana ve zločinecké hospodě v Central City po přepsání reality. Garry sice nesehrál důležitou roli (to se ovšem nečekalo od žádné Legendy, která by se případně v crossoveru objevila), ale určitě to bylo pěkné pomrknutí po fanoušcích.

Čekali jste účast Garyho Greena v crossoveru? A jak se vám postava zamlouvá?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

AuroN

Nezamlouvá… já tenhle typ postav prostě nemám rád,. Nejsou tak zábavné, jako je prezentují. Ba naopak mi sledování celkem znepříjemňují. Viz. ta roznašečka jídla… Mona nebo kdo to je. Hrozný.

#3 CaptainDeadpool
19.12.2018 | 20:10:58
George Wayne

Aspoň to nebyl Beebo :)

#3 CaptainDeadpool
20.12.2018 | 15:10:55
CaptainDeadpool

#1 AuroN: #2 George Wayne: mluvíte mi z duše… naprostý souhlas

20.12.2018 | 17:46:45
Boudiccaw

A to mně se to moooc líbilo :) Mám ráda Garyho odlehčení :)

20.12.2018 | 20:54:51
Druh8472

Tak letošní crossover byla dos velká bída takže Legendy můžou bejt skoro i rádi, že se tam mihl jen Garry.

26.12.2018 | 22:35:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.