Legends of Tomorrow V crossoveru se dozvíme, jakou zprávu Barry Legendám zanechal

V crossoveru se dozvíme, jakou zprávu Barry Legendám zanechal

V crossoveru se dozvíme, jakou zprávu Barry Legendám zanechal

Největší záhada druhé řady seriálu Legends of Tomorrow je bezesporu záhadná zpráva, kterou zanechal rychlík Barry Allen z budoucnosti kapitánu Ripu Hunterovi. Už pár epizod nás seriál napíná, co by ve zprávě mohlo být. Dle posledních informací se odhalení dočkáme už v crossoveru.


21 0
23.11.2016

V epizodě Shogun náhodně narazil Jefferson Jackson a Martin Stein na zprávu z budoucnosti z roku 2056, kterou Barry Allen zanechal kapitánovi Ripu Hunterovi. Ten o zprávě neměl říci zbytku týmu, ale slídivý Jefferson našel Ripovu skrytou místnost. Jefferson a Stein slyšeli zprávu celou, ale my stále nevíme, co v dané zprávě bylo.

(Jaké tajemství Barry odhalil? Foto: CW)


V samostatném článku jsme se poměrně dopodrobna věnovali tomu, co by mohl Barry chtít Legendám sdělit. Mohli jste dokonce hlasovat i v anketě. Na prvním místě skončilo, že zpráva by se mohla věnovat informaci ohledně Reverse-Flashe, který se nyní často objevuje v seriálu. Nyní trochu více odhalil představitel Martina Steina Victor Garber, který se podělil o následující:

Je to velká záhada celého seriálu. Kdybych vám k tomu řekl více, jednalo by se o spoiler, ale v podstatě zpráva odkrývá celé tajemství ohledně cestování časem. Se zjištěním přichází právě budoucí Barry, který na tuto záhadu přišel až v budoucnosti, a poté se o ni podělil hned s Ripem. Co bylo ve zprávě, se dozvíme v crossoveru.

V anketě se na druhém místě umístila odpověď, že Barry chtěl Ripa varovat před mimozemšťany Dominators, kteří nás v crossoveru čekají. Jelikož ale už o této hrozbě věděl celý tým na konci minulé epizodě Outlaw Country, tuto možnost zcela můžeme vyloučit. Barry tedy musel přijít na zcela něco zásadního, co možná změní nejen seriál Legends of Tomorrow, ale i Flash.

Může zpráva nějakým způsobem souviset s flashpoint paradoxem? Co si myslíte, že ve zprávě bylo ohledně cestování časem? Nové pravidlo, paradox či zcela něco nového?

Diskuze /10

totti

Ako je to s Ripom? Podľa IMDB by sa mal vrátiť do seriálu. Bolo o tom niečo povedané?

23.11.2016 | 19:09:05
Paťa XD

Já mám na tu zprávu a i na Reverse-Flashe svůj vlastní názor, který jsem zde ještě nikde neviděl. Nejedná se o spoiler, ale pokud bych měl pravdu, tak bych nerad někomu zkazil překvapení. Podle mě je v LoT Reverse- Flash z doby před Flashem 1. sérií. Myslím si to protože v seriálu Flash v 1. sérii měl Reverse-Flash na pomoc umělou inteligenci Gidien a v LoT patří do vybavení lodi. Tudíž v té zprávě bude, že nesmí zabít Reverse-Flashe, protože by změnily historii. Tudíž to skončí tak, že Reverse-Flash nějak ukradne Gidien a uteče do New Yorku za Barrym ho pozdravit a zabít jeho matku.

#3 Philnexes #6 Billy the Kid
23.11.2016 | 20:44:52
Philnexes

#2 Paťa XD: To dává smysl člověče!

23.11.2016 | 22:16:20
Machy310

Ale gideon vytvořil Barry Allen :)

23.11.2016 | 22:44:22
Billy the Kid

je mi jedno o co se jedná. duležite pro mě je že je to až za 40 let, to už je barry asi v duchodu, a zbytek mrtvý :)

24.11.2016 | 15:12:23
Billy the Kid

#2 Paťa XD: no to se mi nějak nezdá, ja si zase myslím že je to reverse flash až po flashpointu, ale uvidíme :)

#7 Ridos #8 Paťa XD
24.11.2016 | 15:16:20
Ridos

#6 Billy the Kid: taky si myslím, že Reverse-Flashův výskýt v Legendách má něco společnýho s flashpointem

24.11.2016 | 20:28:54
Paťa XD

#6 Billy the Kid: Ale proč by nakonci 1. dílu ve Flashovy říkal „Brzy se uvidime Flashi“ a potom se snažil odpálit New York a zaručit, že se Flash nikdy nenarodí ???

24.11.2016 | 22:14:39
Holldir

Jako nic ve zlém, ale podle mě by v seriálu flash a arrow neměla bát aktivita legend nijak vidět. Koneckonců skákají v čase. Takže oni znají jednu časovou osu a protože jsou vlastně mimo čas mohou vidět změny a pamatovat si je. jakmile se něco změní napraví to nebo zpackají nějakým způsobem. Každopádně změny které oni udělají o těch nikdo další nemůže vědět. Všecko co se stalo a stane oni vědí. Barry by jim nevolal, že emzáci ovládli planetu navíc je to naprostý nesmysl poněvadž v budoucnosti měl vládnout Savage a o emzácích nikde ani slovo. Takže emzáků se ta zpráva určitě netýkala

Napadá mě jediný důvod proč kontaktovat legendy (vždyť oni vědí o každé anomálii tak je to jako by jste jim říkali to co už vědí) je to, že někdo změní chod budoucnosti takovým způsobem, že to ani flash a ani legendy nebudou schopni vrátit zpět nebo, že to legendy nebudou schopni ani detekovat či s tím něco udělat

Někdo něco změnil, posral, všiml si toho Barry, ale nevěděl co kdy a jak. Mohl kontaktovat Ripa aby to zkusili napravit a aby na to byli připraveni. A sám Rip s gideon to nemohli vidět proto jim to řekl Barry

#10 SikyCZ
25.11.2016 | 17:50:13
SikyCZ

#9 Holldir: Tak jeden ten pán času přeci řekl Ripovi že pokud nebude Vandal savage vládnout tak neporazí nějaké mimozemštany co v budoucnosti zautočí, ale už si to přesně nepamatuju

25.11.2016 | 22:20:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E01: Aruba-Con

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Legends of Tomorrow a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Sezóna 3

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás