Legends of Tomorrow V pozměněné realitě je prezidentem Donald Trump

V pozměněné realitě je prezidentem Donald Trump

V pozměněné realitě je prezidentem Donald Trump

V epizodě Doomworld jsme se s Legendami vydali na pozměněnou Zemi-1, která nebyla vůbec taková, jak ji známe. Kromě spousty odlišností jsme si mohli všimnout, že prezidentem Spojených Států je Donald Trump, současný prezident, který v epizodě spolupracoval s padouchem Eobardem Thawnem.


13 0
3.4.2017

Výskyt prezidentů je v komiksových seriálech stanice CW čím dál častější. Letos jsme se v seriálu Arrow setkali s bezejmenným prezidentem, kterého hrál Jerry Wasserman. Ten byl ale zabit mimozemskou rasou Dominators. Na jeho místo nastoupila prezidentka Susan Brayden (ztvárněná Lucii Walters). Pochopitelně se bavíme o Zemi-1.

(Zatím nejvíce prezidentského prostoru dostala v komiksových seriálech stanice CW Olivia. Foto: CW)


Na Zemi-38, která je domovem Supergirl, je prezidentkou Olivia Marsdin, kterou hraje bývalá Wonder Woman Lynda Carter. Tvůrci seriálu původně zvažovali, že by se Olivia mohla stát prezidentkou i na Zemi-1, ale nakonec od plánů upustili. Možná s tím bude mít něco společného odhalení původu prezidentky Marsdinové, ale tato diskuze spíše patří na web Supergirl.

Nyní zpět k Legendám. V epizodě Doomworld mluví rychlík Eobard Thawne s prezidentem Spojených Států a jedná se o Donalda Trumpa, současného prezidenta USA. Eobard sice Donalda neoslovil, ale řekl, ať od něj pozdravuje Mel. Mel je zdrobnělina jména první dámy Melanie Trump. Seriál Legends of Tomorrow často odkazuje na slavné a historické osobnosti, takže není žádným překvapením, že byl v epizodě odkaz i na Donalda Trumpa.

Diskuze /13

Lex Luthor

Páni to mi uniklo díky

3.4.2017 | 20:10:13
awacs

Jak by si to také mohli nechat ujít, vždyť to byla přece ďábelská realita a když spousta herců pořád nedokáže překousnout, že vyhrál. Nelíbí se mi, že tahají politiku do seriálů, kde podle mého názoru být nemá. Na to mají soukromé profily a nemusí kazit takovými to odkazy seriály.

#3 dovahkiin
3.4.2017 | 20:34:18
dovahkiin

#2 awacs: To nemusí s politikou vůbec souviset, jen to má vyvolat zdání že jakákoliv realita může být okolo nás

#4 awacs
3.4.2017 | 20:47:44
awacs

#3 dovahkiin: Doufám, že tomu tak je, ale moc tomu nevěřím. Zvláště poté, jak se někteří herci projevovali na sociálních sítích. Ale to je fuk, nebudu sem víc tahat politiku :)

3.4.2017 | 21:07:11
vlad123

prosimte, odkazy a politika je vsude. tady se jeste nezral krocan a nezaletelo na superbowl…

#9 Baltik
3.4.2017 | 21:17:21
Lex Luthor

uvidíme co z toho nakonec bude jestli ten nevinný telefonát jen zametou pod koberec, nebo se to dál rozvine, uvidíme, jak skončí druhá série.

3.4.2017 | 22:00:59
904a2878

Ne, vy tomu vůbec nerozumíte. Prezidentem je nějaký nejmenovaný gay, který žije v registrovaném partnerství s Melem Gibsonem. :-P

Na druhou stranu mi politikaření v seriálech začíná vadit a narážky prokazují medvědí službu.

3.4.2017 | 22:54:55
tom99

Původně jsem chtěl článek trošku rozvést, ale bál jsem se, že bych do něj tahal politické myšlenky, tak jsem od toho radši upustil. Bohužel mi také přijde, že výběr Trumpa jako prezidenta do komiksového seriálu je tak trochu záměrný. Celá epizoda je o padouších a Trump zde v ní spolupracuje s Thawnem, známým padouchem. Trochu mám obavy, že tvůrci chtěli do epizody promítnout svůj názor na politiku, ale nechtěl jsem to radši psát přímo do článku.

webmaster
4.4.2017 | 0:37:58
Baltik

#5 vlad123: U nás se norak normalně jí.

4.4.2017 | 6:48:34
KaraSnowAllen

Viděla jsem jeden díl Poweless a tam byly narážky na něj skoro pořád, takže mě to ani tady nepřekvapuje. Co si zvolili, to mají, nemusejí s tím furt v otravovat v seriálech, stejně tím nic nezmění.

4.4.2017 | 15:02:40
Kafka Tamura

Zase někteří objevili ameriku a jsou chytří jak rádio. :) Real prezidenti vystupují ve filmech věčnost, tak netřeba z toho zase dělat nějaké haló.

4.4.2017 | 15:45:13
Kalam

víc SJW levicové propagandy placené Sorosem… no hlavně že ta zločinecká obluda Killary nevyhrála…

4.4.2017 | 22:39:26
Lex Luthor

měli tam dát prezidenta Kirkmana

5.4.2017 | 10:14:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás