Legends of Tomorrow Začíná se mluvit o druhé řadě seriálu Legends of Tomorrow

Začíná se mluvit o druhé řadě seriálu Legends of Tomorrow

Začíná se mluvit o druhé řadě seriálu Legends of Tomorrow

Seriál Legends of Tomorrow nám ještě nezačal, ale už začínají kolovat zvěsti o druhé řadě. Dokonce to i vypadá na to, že se jí možná vůbec nedočkáme.


25 1
30.11.2015

Seriál Legends of Tomorrow se stane již třetím komiksovým seriálem DC Comics na stanici CW. Premiéra jej čeká 21. ledna 2016 a všichni už netrpěli vyhlížející blížící se crossover seriálů Arrow a The Flash, který nás čeká už tuto středu a tento čtvrtek.

Seriál Legends of Tomorrow má však jeden velký problém – vyžaduje příliš mnoho peněz. Už od začátku jsme věděli, že se pro seriál původně plánovalo 23 epizod, ale tvůrci první řadu museli zkrátit na 16 epizod, aby ušetřené peníze mohli investovat do speciálních efektů. Právě těchto vizuálních efektů bude v seriálu potřeba opravdu hodně. Děj se bude točit kolem cestování časem a skoro každá hlavní postava má speciální schopnosti, které vyžadují speciální efekty.


Začíná se tedy mluvit o tom, že seriál po první řadě skončí. To by si však stanice CW velmi ublížila, kdyby začala vysílat takto nákladný seriál a ihned jej ukončila. Byla by to už předem špatná investice. Není se však zatím čeho obávat, oficiálně stanice CW nevydala žádné prohlášení ohledně budoucnosti seriálu Legends of Tomorrow.

(Foto: CW)

Dále už vznikají zvěsti o tom, kdo by se mohl v druhé řadě seriálu Legends of Tomorrow objevit. Podle všeho bude seriál sledovat v každé sérii jiný děj a jiné hlavní hrdiny. Proto už se začínají šířit fámy o tom, že se v druhé sezóně dočkáme Johna Constantina. Tuto zprávu však neberte na těžkou váhu.

Dále se v první řadě možná setkáme s Ra's al Ghulem. Tuto informaci omylem prozradit herec Matt Nable webu Spoiler TV. Krom toho má být stanice CW v jednání s hercem Stevenem R. McQueenem, kterého chtějí získat do role Nightwinga, o kterém se už tak dva roky neustále mluví.

Diskuze /8

Xegiie

no jo, dává to smysl, bohužel na ty efekty asi dojedou, uvídíme

30.11.2015 | 18:35:09
Amper

Constantine by byl super :) Bohužel kabelovky, nemají takový rozpočet jako filmové studie, a tak na efekty dojde.. Takže tam bude dost nedodělků. Už se těšim, jak budou lidi kritizovat grafiku, když sami neví kolik se do toho musí investovat :)

30.11.2015 | 18:39:32
makishek

nightwing by byl boží (y) ale toho constantina snad všude rvát nemusí, bože o.O

webmaster
30.11.2015 | 19:31:57
Nymeria the direwolf

Constantine! Snad to s ním vyjde :D

30.11.2015 | 19:54:53
Baru.B

Tak Constantine by byl uplně super,a hlavně jsem ráda za Matta Nabla :) ten je jako Ra´s nejlepší

#6 téčko171 #7 lukendo
30.11.2015 | 20:31:11
téčko171

#5 Baru.B: :D :D :D

:D :D :D :D :D :D :D

webmaster
1.12.2015 | 9:16:48
lukendo

#5 Baru.B: nojo, ale Ra's je teď přece Merlyn, takže by to měl být on. Ale proč by o tom mluvil Nable? Pokud tedy nemyslí Ra'se kterého potkají v minulosti např.

#8 skalloo
1.12.2015 | 20:11:16
skalloo

#7 lukendo: kedže cestujú časom isto to bude pôvodný Ras :)

5.12.2015 | 8:46:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás