Lost (Ztraceni) Charlotte Lewis

Charlotte Lewis

Charlotte Lewis
Sezóny 3
2008 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Její prostřední jméno je „Staples“. Její rodiče se jmenují David a Jeannette, byla vychována v Bromsgrove v Anglii, má dvě mladší sestry, studovala v Kentu, svůj doktorát má z Cambridge. Na vykopávkách v Tunisku objevila kostru ledního medvěda a vedle něho obojek s logem Dharma. Poté je zlanařena na výpravu mířící na ostrov. Charlotte se podle všeho na ostrově narodila. V dětství se odstěhovala s matkou pryč, ale matka jí začala vzpomínky na ostrov vymlouvat. Charlotte se však stále snažila ostrov najít – proto se stala antropoložkou. Podle svých vzpomínek se kdysi v dětství setkala s Danielem, který ji varoval, ať se na ostrov nikdy nevrací, jinak zemře.


NA OSTROVĚ

Jako první se setkala s Lockem a spol, nedůvěra vyvrcholila, když ji Ben postřelil. Měla ovšem záchranou vestu. Ben poté na ní demonstroval, kolik toho o lidech lodí ví. Spolu s Danielem šli deaktivovat zásoby plynu, které měl Ben připravené jako poslední záchranu. Dalších akcí na ostrově se už moc neúčastní, když má možnost ostrov opustit, překvapivě chce zůstat a dozvíme se, že na ostrově už byla… Po přesunutí ostrova se na ní začíná projevovat nemoc z časových posunů. Krvácí z nosu, zapomíná, trpí bolestí hlavy a ztrácí vědomí. Její stav stále zhoršuje. Nakonec se Danielovi svěřuje s některými svými vzpomínkami a poté umírá. O chvíli později časové posuny ustávají, ale Charlottino tělo beze stopy zmizí.

BUDOUCNOST

V alternativní linii pracuje Charlotte v muzeu s Pierrem Changem a zná se s Milesem. Ten jí zařídí rande se Sawyerem. Po společně strávené noci objeví Charlotte u Sawyera novinové výstřižky o smrti jeho rodičů, Sawyer ji přistihne a vyhodí. Následujícího dne se jí omlouvá, ale Charlotte jeho omluvu odmítá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři