Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Charlotte Lewis

Charlotte Lewis

Antropoložka, která se údajně narodila na ostrově.

Sezóny 3
2008 - 2010

Známá fakta

Její prostřední jméno je „Staples“. Její rodiče se jmenují David a Jeannette, byla vychována v Bromsgrove v Anglii, má dvě mladší sestry, studovala v Kentu, svůj doktorát má z Cambridge. Na vykopávkách v Tunisku objevila kostru ledního medvěda a vedle něho obojek s logem Dharma. Poté je zlanařena na výpravu mířící na ostrov. Charlotte se podle všeho na ostrově narodila. V dětství se odstěhovala s matkou pryč, ale matka jí začala vzpomínky na ostrov vymlouvat. Charlotte se však stále snažila ostrov najít – proto se stala antropoložkou. Podle svých vzpomínek se kdysi v dětství setkala s Danielem, který ji varoval, ať se na ostrov nikdy nevrací, jinak zemře.

(Charlotte má opravdu nevšední původ. Foto: ABC)

Na ostrově

Jako první se setkala s Lockem a jeho společníky, nedůvěra vyvrcholila, když ji Ben postřelil. Měla ovšem záchrannou vestu. Ben poté na ní demonstroval, kolik toho o lidech lodí ví. Spolu s Danielem šli deaktivovat zásoby plynu, které měl Ben připravené jako poslední záchranu. Dalších akcí na ostrově se už moc neúčastní, když má možnost ostrov opustit, překvapivě chce zůstat a dozvíme se, že na ostrově už byla. Po přesunutí ostrova se na ní začíná projevovat nemoc z časových posunů. Krvácí z nosu, zapomíná, trpí bolestí hlavy a ztrácí vědomí. Její stav stále zhoršuje. Nakonec se Danielovi svěřuje s některými svými vzpomínkami a poté umírá. O chvíli později časové posuny ustávají, ale Charlottino tělo beze stopy zmizí.

Budoucnost

V alternativní linii pracuje Charlotte v muzeu s Pierrem Changem a zná se s Milesem. Ten jí zařídí rande se Sawyerem. Po společně strávené noci objeví Charlotte u Sawyera novinové výstřižky o smrti jeho rodičů, Sawyer ji přistihne a vyhodí. Následujícího dne se jí omlouvá, ale Charlotte jeho omluvu odmítá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama