Lost (Ztraceni) Christian Shephard

Christian Shephard

Christian Shephard
Sezóny 6
2004 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Ke svému synovi, Jackovi, byl Christian Shephard vždy přísný. Ani se svojí manželkou nebyl zcela spokojený, později se ukázalo, že Christian zplodil v Austrálii nemanželské dítě (Claire). Christian a Jack společně pracovali v nemocnici, jejich osobní a profesionální vztahy byly nenávratně narušený, když Jack upozornil na otcovo pití v práci. Poté co byl Christian vyhozen z nemocnice, odjel do Austrálie (kde mu společnost dělala Ana-Lucia) a snažil se zkontaktovat svojí dceru. Nedlouho poté umírá na infarkt v hotelu. Jack odváží jeho tělo z Austrálie zpět do USA.


NA OSTROVĚ

Jack nalezl v troskách letadla jeho rakev, ale ta byla prázdná. Christian se také Jackovi několikrát na ostrově zjevil, ale to byla zřejmě halucinace, kterou pravděpodobně vytvořilo monstrum. Christian se poté zjevil jako halucinace v Jacobově chatce, kde ho viděl Hurley a Locke, setkal se s ním i Michael těsně před výbuchem.

BUDOUCNOST

Když se Oceanic 6 zachrání, uspořádá Jack svému otci pohřeb. Tam se dozví, že měl v Austrálii sestru – Claire. Jako halucinace se Jackovi zjeví i v budoucnosti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři