Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Christian Shephard

Christian Shephard

Jackův přísný otec.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Ke svému synu Jackovi byl Christian Shephard vždy přísný. Ani se svojí manželkou nebyl zcela spokojený, později se ukázalo, že Christian zplodil v Austrálii nemanželské dítě (Claire). Christian a Jack společně pracovali v nemocnici, jejich osobní a profesionální vztahy byly nenávratně narušeny, když Jack upozornil na otcovo pití v práci. Poté, co byl Christian vyhozen z nemocnice, odjel do Austrálie (kde mu společnost dělala Ana Lucia) a snažil se zkontaktovat svoji dceru. Nedlouho poté umírá na infarkt v hotelu. Jack odváží jeho tělo z Austrálie zpět do USA.

(Christian je mrtvý hned od první epizody. Foto: ABC)

Na ostrově

Jack nalezl v troskách letadla jeho rakev, ale ta byla prázdná. Christian se také Jackovi několikrát na ostrově zjevil, ale to byla zřejmě halucinace, kterou pravděpodobně vytvořilo Monstrum. Christian se poté zjevil jako halucinace v Jacobově chatce, kde ho viděl Hurley a Locke, setkal se s ním i Michael těsně před výbuchem.

Budoucnost

Když se Oceanic 6 zachrání, uspořádá Jack svému otci pohřeb. Tam se dozví, že měl v Austrálii sestru – Claire. Jako halucinace se Jackovi zjeví i v budoucnosti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama