Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

George Minkowski

George Minkowski

První člověk mimo ostrov, který se spojil s trosečníky.

Sezóny 3
2007 - 2010

Známá fakta

Minkowski se připojil k posádce na Fidži, kde se také setkal s Michaelem (Kevin Johnson). Pracuje na lodi jako komunikační důstojník, který má na starost všechny hovory na loď. Měl přísný zákaz odpovídat na volání Penny.

(George poznal Michaela ještě před pádem letadla. Foto: ABC)

Na ostrově

Minkowski byl první, kdo se spojil s trosečníky. Nejdříve s Jackem, později s Kate a po příletu čtveřice z lodi také s Danielem. Pak se ale Minkowski „zbláznil“ (cestování v čase) a jeho post nahradila Regina. Po příletu Sayida a Desmonda na loď jim George vysvětlí, co se mu stalo (chtěl se svým přítelem Brandonem vidět ostrov) a dovede je do komunikační místnosti. Minkowski ale nenachází svojí konstantu a umírá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama