Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Steve Jenkins

Steve Jenkins

Pasažér letu číslo 815, kterého si všichni pletou se Scottem.

Sezóny 2
2004 - 2006

Známá fakta

O Steveovi se toho moc neví. Vracel se zřejmě z Austrálie domů. V jednom hotelu, kde byl ubytovaný, také potkal Michaela a Walta.

(Stevea a Scotta si všichni pletli. Foto: ABC)

Na ostrově

Steve je další přeživší z letu 815, který není příliš známý, je často pletený se Scottem, který byl jeho přítel a později byl zabit. Steve se zapojuje i do jiných aktivit na ostrově – např. nosí každý den vodu na pláž. Po rozdělení táborů se vydá s Lockem, úspěšně přežije Keamyho útok na domy Druhých a vydává se zpět na pláž. Steve je odvážen člunem na loď, ale po přemístění ostrova je jeho stav neznámý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama