Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Yemi

Yemi

Ekův mladší bratr, který se stal knězem.

Sezóny 2
2006 - 2006

Známá fakta

Yemi je mladší bratr Eka, ctižádostivý, věřící a také pravý opak svého bratra. Už od útlého věku Yemiho chránil Eko, který dokonce musel zastřelit člověka, aby ho zachránil. Později se Yemi stal knězem a neplánovaně odletí s letadlem, které převáží heroin.

(Yemiho vzhledu využilo Monstrum. Foto: ABC)

Na ostrově

Letadlo ztroskotává na ostrově, kde ho postupně nachází Locke, Boone, Charlie a později Eko. Yemi také nepřímo pomůže Ekovi najít cestu k otazníku (stanice Perla) a brzy na to se Yemi zjevuje jako černý kouř, který později Eka zabíjí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama