Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Brie Larson dává radu začínajícím hercům a herečkám v superhrdinských filmech

Brie Larson dává radu začínajícím hercům a herečkám v superhrdinských filmech

Rad není nikdy dost, zvlášť od těch zkušených, kteří si prošli již spoustu filmy a peklem s fanoušky. Všem se totiž změní život a nikdy již nebude nic jako dřív. Své o tom v minulosti řekl i Tom Hiddleston či Simu Liu – život se všem změnil natolik, že není den, aby jim někdo Marvel nepřipomněl.

5 8
30.5.2024

Už samozřejmě vidíme ty komentáře typu: Jak tato ženská může někomu radit, vždyť její filmy jsou naprosto hrozný a ona sama je hrozná?, musíme mít ale na paměti, že ať se nám to líbí nebo ne, Captain Marvel a Brie Larson jsou součástí Marvel Cinematic Universe. A když si zpětně pustíte Captain Marvel a Marvels, tak zrovna Larson prošla velkou fyzickou změnou.

Možná takovou fyzickou proměnu jsme ještě nikdy neviděli u žádné jiné herečky krom Natalie Portman, která pro film Thor: Love and Thunder nabrala dostatek svalové hmoty (taková Letitia Wright a její Shuri by mohla závidět, pozn. red.). Brie Larson si na chvíli dává klid od role Carol Danvers. Studio neví co s postavou a jak ji dál zakomponovat do děje.

(Brie Larson dává radu začínajícím hercům a herečkám v superhrdinských filmech. Foto: Disney)

Captain Marvel sice ve světě MCU nekončí, ale po fiasku zvaném Marvels se asi pauza zamlouvá naprosto všem – hercům i studiu. Larson ale vše bere s přehledem a i humorem a poskytla velice vtipnou radu pro začínající herce a herečky, pokud se jim jednoho dne poštěstí a budou hrát taktéž v superhrdinských filmech:

Já vždy všem radím. Jsem totiž první, kdo všem píše e-mail, protože spousta věcí na hraní superhrdinské postavy je zcela specifická a divná. Lidé se ptají, že neví jak na to. To je ale v pohodě, protože to neví nikdo. Já jim vždy říkám, ať trénují a posilují, protože jejich těla budou alespoň částečně připravená, neboť v den D na natáčení to začne být ještě těžší. A také jim říkám, ať si natrénují chodit na záchod ve svém vysněném, supehrdinském obleku. Ono se to nezdá, ale v první Captain Marvel to byl proces na pětačtyřicet minut dostat mě z něj ven a zase do něj.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

caliel

Brie má výborný nápad a měla by si ho nechat patentovat do superhrdinských obleků by prostě nacpala ultra-savou plínku kterou se NASA snaží vymyslet už roky a rázem by jsme měli natáčení 5× rychlejší :D A některým hercům by se možná podařilo objevit druhý výraz v obličeje XD

30.5.2024 | 18:34:07
m0rdred

Pochybuji, že by si malé dírky na hadičku někdo všimnul… Jestli 3/4 hodiny vyslíkala a navlíkala kostým, tak to není žádná supehrdinka :)

30.5.2024 | 18:50:30
Hero_one

Spousta latexových oblečků pro holky má dole zip, neasi :-D

30.5.2024 | 19:24:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama