Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Marvels má za sebou obrovský úspěch, podařilo se překonat 200miliionovou hranici

Marvels má za sebou obrovský úspěch, podařilo se překonat 200miliionovou hranici

Studio Disney nestačí počítat, jaké sumy se jim vrací z filmu The Marvels. Teď se pokořila nevídaná hranice. Asi takovýto titulek by si Marvel Studios velice přálo, leč realita je bohužel úplně jiná. Překonal se jistý milník, ale tak s měsíčním zpožděním, ale stále lepší než nic.

2 0
12.12.2023

Sice jsme psali, že se už tržbám filmu The Marvels věnovat nebudeme, ale když tu máme tento významný milník, nemohli jsme odolat. Ono to totiž vypadalo, že se film nevyškrábe ani na 200 milionů dolarů globálně, ale nakonec tam tato suma padla. Na co byl dříve Marvel zvyklí za dva dny, má teď za více než měsíc a týden. Smutná realita, leč pravdivá.

(Marvels má za sebou obrovský úspěch, podařilo se překonat 200miliionovou hranici. Foto: Disney+)

Vzkříšení nepřišlo ani nyní. Z domácích tržeb si film odnesl 83 milionů dolarů. Tady se už zázrak nestane a stomilionovou hranici se pokořit nepodaří. Ze světa si ale film odnesl 117 milionů dolarů, díky čemuž se dostáváme na zmíněných 200 milionů dolarů. Nahoru už film moc nebude a studio už dává dohromady záchranný plán jak minimalizovat případné ztráty.

Marvel Studios měl před pandemií Covid-19 zcela jiné milníky. Například utržená jedna miliarda amerických dolarů byla kolem roku 2019 naprosto běžným jevem. Nyní má studio co dělat, aby toto číslo dostalo i třeba ze dvou či tří filmů dohromady. V příštím roce se můžeme těšit pouze na film Deadpool 3, poprvé pod hlavičkou společnosti Disney. Internet blázní z každé novinky, tudíž tady se snad budeme bavit o úplně jiných cifrách.

Zdroj: BoxOfficeMojo.com

Diskuze /2

stranghels23

tohle je joke ze?

#2 tom99
12.12.2023 | 18:28:27
tom99

#1 stranghels23: Ano, celý článek je psán s nadsázkou, což je obecně v článku i vysvětleno :-)

webmaster
13.12.2023 | 17:48:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama