Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Teyonah Parris ani po konci natáčení nevěděla, že natáčela scénu s Beastem

Teyonah Parris ani po konci natáčení nevěděla, že natáčela scénu s Beastem

Jaká je (ne)výhoda natáčení za zeleným pozadím s CGI postavami? Že do poslední chvíle vlastně ani nemusíte vědět, s kým se v dané scéně nacházíte. Dnes je naprosto běžné, že většina postav se do dané scény přidává v post-produkci. Něco takového zažila Teynoah Parris.

4 0
2.3.2024

Pokud se studio Disney něco naučilo od studia Lucasfilm, tak skvěle před svými fanoušky maskovat případná překvapení. Jen si vzpomeňme třeba na druhou řadu Mandaloriana, kdy v závěrečné scéně posledního dílu byla většina štábu přesvědčena, že si pro Grogu přišel Plo Koon. Nakonec to byl Luke Skywalker, což se studiu podařilo před štábem a diváky utajit až do poslední chvíle.

(Teyonah Parris nevěděla, že natáčela scénu s Beastem, ani po konci natáčení. Foto: Disney)

Něco podobného se stalo i v nedávném filmu Marvels. Monica Rambeau v závěru filmu uvízla v novém vesmíru, kde se setkala hned s několika X-Meny. Nejdříve se svou matkou Marii vystupující jako Binary a taktéž s Beastem. Jenže když Teyonah Parris natáčela onu potitulkovou scénu, tak neměla absolutně tušení, že ji natáčí s Kelseym Grammerem, který ztvárnil Beasta z série X-Men v předešlých filmech od studia Fox.

Teynoah Parris v rozhovoru pro Entertainment Tonight přiznala, že onu scénu natáčela s úplně jiným hercem, který sice měl laboratorní plášť, ale absolutně netušila, že se bude jednat právě o Beasta. Ten byl totiž přidán do filmu až v post-produkci. V tomto případě se ale nejedná o zoufalý akt, že by studio do poslední chvíle třeba nevědělo, jakou postavu v potitulkové scéně použije. Marvel Studios zkrátka chce do poslední chvíle zabránit jakýmkoliv únikům a diváky v kinech co nejvíce překvapit. A někdy překvapí i samotné herce. Jako tady.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

lego assassin

Její film bude propadák

4.3.2024 | 18:01:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama