Obi-Wan Kenobi
66/100 - 81×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

Kennedy přiznává, že zakomponovat nápady ze seriálu do jiných projektů je možné, druhá řada je ale v tuto chvíli tabu

Kennedy přiznává, že zakomponovat nápady ze seriálu do jiných projektů je možné, druhá řada je ale v tuto chvíli tabu

Druhá řada vyjít nemusí, přeci jenom čekáme už téměř rok. Neztrácíme naději, ale nyní alespoň Kathleen Kennedy přiblížila, že určité nápady ze seriálu či postavy bychom mohli vidět v budoucích projektech, které studio připravuje. Chtěli byste vidět někde například (ne)oblíbenou Revu?

0 13
28.5.2023

Seriál Obi-Wan Kenobi stojí již nějakou dobu na místě a zdá se, že ani protentokrát pro vás nemáme dobré zprávy. Show byla od začátku koncipována jako tzv. limited series. Nicméně když se bořily rekordy ve sledovanosti u první epizody, stanice Disney+ se toho rychle chytla a pochopitelně začala uvažovat o případném pokračování.

Jenže – scénář celého seriálu tak nebyl koncipován, recenze nedopadly nejlépe. Druhá řada se tak dostala na podivné místo se slepým koncem, na který se bude jen těžko navazovat. A navíc ta nechuť v ústech fanoušků (navzdory sledovanosti) je asi stále velká a druhá řada by nemusela mít už taková čísla. Proto druhá sezóna potvrzena nebyla a zřejmě se ani teď nic nezmění.

(Kennedy přiznává, že zakomponovat nápady ze seriálu do jiných projektů je možné, druhá řada je ale v tuto chvíli tabu. Foto: Disney+)

Prezidentka studia Lucasfilm přesto pro podcast Dagobah Dispatch prozradila alespoň následovné:

Vždycky váhám, zda mám říci „ne“ další sérii Obi-Wana Kenobiho. Možná nakonec uděláme něco, co z původního seriálu bude začleněno do některých z dalších příběhů, které připravujeme. Možná nakonec do nějakého filmu, ale kdo ví? Ale v tuto chvíli je Obi-Wan Kenobi stále naší limited series. V tuto chvíli nemáme žádné plány na případnou druhou řadu.

Obi-Wan Kenobi a Darth Vader se v seriálu opět setkali a zdá se, že šlo o jejich finální setkání, následně se (zřejmě) uvidí až na Hvězdě Smrti v Epizodě IV. Pokud Kennedy tedy mluví o případném zakomponování určitých nápadů či postav do jiných projektů, nejvíce se nabízí přeživší Reva Sevander či začínající povstalec Kawlan Roken. Obě postavy jsou nové, živé a lze na co navázat. Problém je, že ani jedna nesklidila u fanoušků nějaké pozitivnější ohlasy, tak je otázka, zda je radši nenechat u ledu.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Darknitro

Musis sem kur.a davat obri fotky te kun.y revy, ktera je nejhorsi postava v celym star wars!!!!

29.5.2023 | 8:09:40
Obi-Two

Kdyz tady tu babu vidim, otevira se mi kudla v kapse. Jak tuhle postavu nesnasim. Serial o Obi-wanovi, ktery byl vic tady o te morgosce. A to bodnuti, kdy normalne prezila a jeste dokazala odletet na jinou planetu to byl vrchol!!!!

31.5.2023 | 0:17:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky

Epizoda S01E06: Part VI

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama