Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

S01E13: Clear

S01E13: Clear

V Quanticu se nováčci budou učit, jak dostat z informátorů potřebné informace. Při zkoušce jejich schopností ve skutečném světě však zjistí, že být agentem zas tak jednoduché není. V současnosti se Alex a Natalie ocitají v ohrožení života, když jsou nuceny prozradit tajné informace, což by ovšem mohlo mít katastrofální následky.

sk
13.3.2016
3 960 000
43 minut

Scénář: Sharbari Z. Ahmed
Režie: Jamie Barber
Hostující herci: Eliza Coupe

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

Konečně ji člověk začne mít rád a…

28.6.2020 | 11:06:24
Raya

Když konečně přijdu na chuť Natali, dokonce si ji docela oblíbím, tak teď přijde tohle …

13.2.2017 | 19:32:53
MyMy

:(

14.3.2016 | 13:52:15
KevSpa

Už chápu, proč pořád přidávají nové postavy. Je třeba doplnit stav po těch, které zlikvidují.

webmaster, korektor
14.3.2016 | 12:57:01

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama