Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Ryan Booth

Ryan Booth

Bývalý mariňák a tajný agent FBI, který na Farmě spolu s Alex odhaluje, kdo má být rekrutován do odpadlické frakce CIA.

Sezóny 2
2015 -

První série

Ryan je bývalý mariňák a v Quanticu byl mezi nováčky v utajení. Instruktor Liam O'Connor ho pověřil, aby zjistil o Alex Parrishové určité informace. Ryan si myslel, že je v utajení jako tajný agent, Liam mu ale oznámil, že byl jako zvláštní agent sesazen a ve skutečnosti je přeškolován. Ačkoli vypadá jako slušňák, jako voják viděl v boji své přátele umírat, což ho pronásleduje dodnes. S Alex mají milostný vztah, který je komplikovaný, stejně jako je komplikovaný jeho vztah k autoritám. Poté, co je Alex obviněna z bombového útoku na Grand Central, jí pomáhá očistit její jméno.

Druhá série

Ryan se spolu s Alex ocitne na Farmě, tajném výcvikovém centru CIA, s cílem zjistit, kdo z nováčků má být rekrutován do radikální odnože CIA . V osmé epizodě je odhaleno, že Ryan je nejspíš členem teroristické organizace Občanská osvobozenecká fronta, která drží důležité vládní činitele jako rukojmí a proti níž Alex bojuje.

Jake McLaughlin jako Ryan Booth Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama