Quantico Ryan Booth

Ryan Booth

Ryan Booth

Bývalý mariňák a tajný agent FBI, který na Farmě spolu s Alex odhaluje, kdo má být rekrutován do odpadlické frakce CIA.

Sezóny 2
2015 -


První série

Ryan je bývalý mariňák a v Quanticu byl mezi nováčky v utajení. Instruktor Liam O'Connor ho pověřil, aby zjistil o Alex Parrishové určité informace. Ryan si myslel, že je v utajení jako tajný agent, Liam mu ale oznámil, že byl jako zvláštní agent sesazen a ve skutečnosti je přeškolován. Ačkoli vypadá jako slušňák, jako voják viděl v boji své přátele umírat, což ho pronásleduje dodnes. S Alex mají milostný vztah, který je komplikovaný, stejně jako je komplikovaný jeho vztah k autoritám. Poté, co je Alex obviněna z bombového útoku na Grand Central, jí pomáhá očistit její jméno.

Druhá série

Ryan se spolu s Alex ocitne na Farmě, tajném výcvikovém centru CIA, s cílem zjistit, kdo z nováčků má být rekrutován do radikální odnože CIA . V osmé epizodě je odhaleno, že Ryan je nejspíš členem teroristické organizace Občanská osvobozenecká fronta, která drží důležité vládní činitele jako rukojmí a proti níž Alex bojuje.


Jake McLaughlin jako Ryan Booth Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás