Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Simon Asher

Simon Asher

Bývalý účetní jako nováček FBI v Quanticu.

Sezóny 1
2015 - 2016

První série

Simon by mohl být první nováček u FBI, který se netají tím, že je gay. Ovšem zdání klame a v jeho případě dvojnásob. Simon předstíral, že je gay, aby se dostal do akademie. Je tichý, tajemný, velice inteligentní a na účetního umí dost dobře zacházet se střelnými zbraněmi. Může to být dáno tím, že strávil nějakou dobu na Blízkém východě. Možná proto ho to táhlo k Nimě, která by mohla hádanku ohledně jeho minulosti vyřešit.

Simon absolvoval Yale a poté pracoval jako účetní v rodinné firmě. Vstoupil do Izraelských obranných sil, kde se coby znalec jazyků ujal jako překladatel, ale později byl donucen lákat ženy k výslechu o jejich mužích. Poté, co se dozvěděl, že velitel jeho čety ženy zneužíval, opustil obranné síly a přihlásil se do Quantica, aby odčinil svá předchozí jednání.

Poté, co Simona vyhodili z Quantica, pracoval jako ajťák. Po útoku na Grand Central ho Alex jako prvního požádá o pomoc a Simon ji vezme do firmy, pro kterou pracuje, kde analyzuje drát, který Alex našla u sebe doma. Simon ve skutečnosti pracuje pro FBI a jeho úkolem bylo Alex zajmout, ale Ryan ho donutí, aby ji chránil, a tak si to Simon rozmyslí a pomůže jí utéct.

Simon později zemřel, abych ochránil Alex a své bývalé spolužáky před výbuchem jaderné bomby.

Tate Ellington jako Simon Asher Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama