Quantico Simon Asher

Simon Asher

Simon Asher

Bývalý účetní jako nováček FBI v Quanticu.

Sezóny 1
2015 - 2016


První série

Simon by mohl být první nováček u FBI, který se netají tím, že je gay. Ovšem zdání klame a v jeho případě dvojnásob. Simon předstíral, že je gay, aby se dostal do akademie. Je tichý, tajemný, velice inteligentní a na účetního umí dost dobře zacházet se střelnými zbraněmi. Může to být dáno tím, že strávil nějakou dobu na Blízkém východě. Možná proto ho to táhlo k Nimě, která by mohla hádanku ohledně jeho minulosti vyřešit.

Simon absolvoval Yale a poté pracoval jako účetní v rodinné firmě. Vstoupil do Izraelských obranných sil, kde se coby znalec jazyků ujal jako překladatel, ale později byl donucen lákat ženy k výslechu o jejich mužích. Poté, co se dozvěděl, že velitel jeho čety ženy zneužíval, opustil obranné síly a přihlásil se do Quantica, aby odčinil svá předchozí jednání.


Poté, co Simona vyhodili z Quantica, pracoval jako ajťák. Po útoku na Grand Central ho Alex jako prvního požádá o pomoc a Simon ji vezme do firmy, pro kterou pracuje, kde analyzuje drát, který Alex našla u sebe doma. Simon ve skutečnosti pracuje pro FBI a jeho úkolem bylo Alex zajmout, ale Ryan ho donutí, aby ji chránil, a tak si to Simon rozmyslí a pomůže jí utéct.

Simon později zemřel, abych ochránil Alex a své bývalé spolužáky před výbuchem jaderné bomby.

Tate Ellington jako Simon Asher Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás