Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Nimah Amin

Nimah Amin

Nimah je agentka FBI, je na sebe hodně tvrdá, má pozorovací talent, analytickou mysl a nemá ráda manipulaci.

Sezóny 2
2015 - 2017

První série

Pro akademii ji a její dvojče Rainu našla a přijala Miranda. V Quanticu se s Rainou nejprve vydávaly za jednu osobu. Nicméně s Mirandiným svolením později všem prozradily pravdu, a my vidíme, že Nimah nenosí hidžáb (musela ho nosit pouze proto, aby se shodovala s Rainou) a je méně nábožensky založená než Raina. Miluje Ameriku, ale neustále má pocit, že se s ní díky její víře nejedná patřičně. Z toho důvodu úzkostlivě tají své soukromí a má tendenci se od ostatních izolovat.

Druhá série

V osmé epizodě se přizná Raině, že se dobrovolně přidala k Občanské osvobozenecké frontě.

Yasmine Al Massri jako Nimah Amin. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ptolemai

Dvojčata super :)

12.10.2015 | 0:04:24

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama