Quantico Shelby Wyatt

Shelby Wyatt

Shelby Wyatt

Kráska z amerického jihu, ze které se stane specialistka na střelné zbraně u FBI. Shelby pracuje jako agentka FBI v New Yorku a monitoruje situaci s rukojmími, kteří byli zajati teroristy během summitu G20.

Sezóny 2
2015 -


První série

Shelby vyrostla v Georgii v bohaté rodině. Je výborná střelkyně, v mládí chodila s otcem na lov a objevila se na titulních stranách několika loveckých časopisů. V šestnácti letech přišla o rodiče při útoku na newyorská Dvojčata. Rozhodla se přidat k FBI, aby další děti nepřišly o rodiče stejným způsobem jako ona. Později ovšem zjistila, že její rodiče svoji smrt zinscenovali a byli na útěku před zákonem. Shelby má ještě nevlastní sestru Samar Hashmi, které posílá peníze.

Shelby se v Quanticu sblíží se svou spolubydlící Alex, ale po útoku na Grand Central to vypadá, že se už nemají moc v lásce. Na akademii má románek s Calebem Haasem a po absolvování Quantica také s jeho otcem Claytonem. Jakmile jejich vztah vyjde na povrch, její status agenta FBI jí je na nějakou dobu odebrán. Na konci série ji ale Miranda vrátí do funkce.


Druhá série

Shelby pracuje jako agentka FBI v New Yorku a monitoruje situaci s rukojmími, kteří byli zajati teroristy během summitu G20. Jako první zjistí, že Miranda spolupracuje s teroristy, ale Will Olsen ji přesvědčí, že je Miranda nevinná. Shelby se podaří zkontaktovat Alex, která je v budově s teroristy. V minulosti se Shelby stává Alexinou spojkou na Farmě. V páté epizodě náhodou potká Léona a začne si s ním milostný románek. Když Nimah zjistí, že se sblížili a Shelby by od něj mohla získat nějaké informace, navrhne jí, aby šla do utajení. Pokud chce Léona ještě někdy vidět, nic jiného jí nezbývá. Ze Shelby se tak stává Jane.

Johanna Braddy jako Shelby Wyatt Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás