Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Shelby Wyatt

Shelby Wyatt

Kráska z amerického jihu, ze které se stane specialistka na střelné zbraně u FBI. Shelby pracuje jako agentka FBI v New Yorku a monitoruje situaci s rukojmími, kteří byli zajati teroristy během summitu G20.

Sezóny 2
2015 -

První série

Shelby vyrostla v Georgii v bohaté rodině. Je výborná střelkyně, v mládí chodila s otcem na lov a objevila se na titulních stranách několika loveckých časopisů. V šestnácti letech přišla o rodiče při útoku na newyorská Dvojčata. Rozhodla se přidat k FBI, aby další děti nepřišly o rodiče stejným způsobem jako ona. Později ovšem zjistila, že její rodiče svoji smrt zinscenovali a byli na útěku před zákonem. Shelby má ještě nevlastní sestru Samar Hashmi, které posílá peníze.

Shelby se v Quanticu sblíží se svou spolubydlící Alex, ale po útoku na Grand Central to vypadá, že se už nemají moc v lásce. Na akademii má románek s Calebem Haasem a po absolvování Quantica také s jeho otcem Claytonem. Jakmile jejich vztah vyjde na povrch, její status agenta FBI jí je na nějakou dobu odebrán. Na konci série ji ale Miranda vrátí do funkce.

Druhá série

Shelby pracuje jako agentka FBI v New Yorku a monitoruje situaci s rukojmími, kteří byli zajati teroristy během summitu G20. Jako první zjistí, že Miranda spolupracuje s teroristy, ale Will Olsen ji přesvědčí, že je Miranda nevinná. Shelby se podaří zkontaktovat Alex, která je v budově s teroristy. V minulosti se Shelby stává Alexinou spojkou na Farmě. V páté epizodě náhodou potká Léona a začne si s ním milostný románek. Když Nimah zjistí, že se sblížili a Shelby by od něj mohla získat nějaké informace, navrhne jí, aby šla do utajení. Pokud chce Léona ještě někdy vidět, nic jiného jí nezbývá. Ze Shelby se tak stává Jane.

Johanna Braddy jako Shelby Wyatt Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama