Quantico Claire Haas

Claire Haas

Claire Haas

Calebova matka, která se z agentky FBI vypracovala v důsledku nejnovějších událostí přes post senátorky až do Bílého domu.

Sezóny 2
2015 - 2017

První série

Claire měla v rodině Haasových vždy dominantní roli. Se svým manželem neměla dobrý vztah, za což mohl jejich rozdílný pohled na jejich syna Caleba. Veřejnost vidí Claire jako schopnou političku, ale její rodina vidí jinou ženu: ženu, jejíž ambice jsou vždy na prvním místě.

V závěru první série Alex zjistila, že Claire pomáhala Liamovi uskutečnit jeho plány, protože to bylo politicky ku prospěchu její volební kampani na viceprezidentku Spojených států.


Druhá série

V epizodě LCFLUTTER se z Claire stala prezidentka USA.

Marcia Cross jako Claire Haas Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás