Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Harry Doyle

Harry Doyle

Jeden z nejzáhadnějších nováčků na Farmě. Uhlazený drzoun.

Sezóny 1
2016 - 2017

Harry je Brit a po Simonu Asherovi další gay. V páté epizodě mu Alex s Ryanem prozradí, že pracují pro FBI a CIA. Ryan jim na oplátku řekne, že je špión pro MI6 a že jim dal do pokojů štěnice, protože se snaží zjistit, jaké je jejich poslání na Farmě. Na Den díkůvzdání jede Harry do Londýna, kde se setkává se svou spojkou Charlotte, aby ji informoval o své misi na Farmě.

Russell Tovey jako Harry Doyle. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Nejlepší nová postava :)

2.11.2017 | 22:08:58
maybesomeday

Milujem ho !!!!

2.9.2017 | 14:52:07
ali246

Já ho žeru! :) I když je to ve skutečnosti fakt gay :-D

8.11.2016 | 10:59:23
Liss93

Allonso!

7.11.2016 | 21:41:42

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama