Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Isabelle Lightwood

Isabelle Lightwood

Isabelle Lightwood

Sexy lovkyně stínů, která bojuje na podpatcích a s bičem.

Sezóny 3
2016 - 2019

Isabelle, které všichni zkráceně říkají Izzy, je jedinou dcerou manželů Lightwoodových. Má dva bratry – staršího Aleca a mladšího Maxe. Když byli Izzy s Alecem malí, přijali Lightwoodovi mezi sebe ještě mladého Jace Waylanda, kterému zemřeli jeho rodiče. Od té doby Izzy s Alecem a Jacem spolu trénovali a připravovali se na boje s démony.

Alec a Jace utvořili parabatai pouto, Izzy však nikdy po ničem takovém netoužila. Chvíli i uvažovala, že se přidá k Železným sestrám, které jsou vynikajícími bojovnicemi, ale odvrátil ji od toho fakt, že by se musela vzdát chlapců.


Když s Jacem a Alecem jednou stopují démona do klubu Pandemonium, potkají zde Clary Frayovou, kterou brzy uvítají v Institutu jako jednu z nich. Izzy je ráda, že má kolem sebe konečně i nějakou dívku a stanou se blízkými kamarádkami. Také se spřátelila s Claryiným kamarádem Simonem, který byl nejdříve člověkem, ale byl později přeměněn na upíra.

Isabelle je drsná a sexy bojovnice. Do bojů přichází na podpatcích, někdy i dokonce v uplých krátkých šatech a samozřejmě nesmí chybět rudá rtěnka. Isabelle používá v boji svůj bič, který mívá omotaný kolem svého zápěstí.

Isabelle měla již několik milenců. Nějaký čas trávila s Meliornem, který je vílou. Později se zapletla s upírem Raphaelem, díky kterému se také dostala k upířímu jedu yin-fen, na který si nakonec vytvořila závislost a nemohla tak pořádně myslet a být schopna boje. S tím jí ale pomohl lovec Sebastian Verlac. Zkoušela také vztah s člověkem jménem Charlie, kterého potkala v nemocnici, ale ani tento vztah nevyšel. Avšak začíná to trochu jiskřit mezi ní a Simonem.

Isabelle je ke všem přátelská a snaží se všem svým blízkým pomáhat a podporovat je v tom, co dělají. Je velmi zručná v boji a s ničím se nepárá, avšak na druhou stranu je jakýmsi morálním kompasem pro své bratry Aleca a Jace, neboť je to ona, kdo jim často dává moudré rady do života.

  • Náctiletou Isabelle ztvárnily herečky Romy Weltman (série 2) a Ana Marie Mallinos (série 3).

Foto: Freeform

Isabelle Lightwoodová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sashet

Báječná :)

5.1.2017 | 19:37:32
Clarissa Adele Fairchild

Presne takto som si predstavovala Isabelle v knihách <3 Emeraude je proste dokonalá !

2.11.2016 | 17:15:50
Denx

miluju ji strašně moc jako postavu, je nádherná, jediné co mi vadí je silný přízvuk od herečky :D nikdy mi to nevadilo ale u ní mi to fakt vadí

29.8.2016 | 12:40:44
Makkina

Musím uznat, že Emeraude byla vynikající. Role Isabelly ji naprosto padla. Stojím si za tím, že přesně taková Isabella měla být. Seriálové obsazení a scénař této role je unikátní. Rozhodně vhodnější než Jemima ve filmu. Ale zase, obě mají něco do sebe.

16.7.2016 | 21:04:28
Jupijow

kočka

4.5.2016 | 20:52:40
anicka.nah

Naprostý zlatíčko :D

10.4.2016 | 21:13:34
Dianka.DL

hot

1.4.2016 | 9:46:54
Niksí

Nádherná, sexy a vždy připravena do boje! Miluju Em jako Izzy! <3 A hlavně – o takové Isabelle jsem vždycky snila – o takové, která se ničeho nebojí a hlavně bezmezně miluje svou rodinu! Její scény s Maxem a hlavně s Alecem patří mezi mé nejoblíbenější. A to jak miluje MALEC xD je stejně úplně nejlepší! PS: Skvělá dohazovačka

31.3.2016 | 13:18:27
AdelaJanoscova

nejlepší postava! :)

29.3.2016 | 14:32:12
Rebeka89

Jasných 100% :3

25.3.2016 | 0:17:50

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás