SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách)
95/100 - 17×

SpongeBob SquarePants(Spongebob v kalhotách)

V podvodním městě Zátiší Bikin žije žlutá a pórovitá mořská houba SpongeBob, která nosí kalhoty a jejím nejlepším přítelem je mořská hvězdice Patrick. SpongeBob pracuje v restauraci u pana Krabse společně se svým sousedem Sépiákem, který ho zrovna nemá příliš v lásce. Všechny tyto postavy společně s dalšími obyvateli podmořského světa zažívají vtipná a přinejmenším absurdní dobrodružství.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
15 sezón | Nickelodeon | 12 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Tom Kenny (SpongeBob v kalhotách), Bill Fagerbakke (Patrick Hvězdice), Rodger Bumpass (Sépiák Chobotnice), Carolyn Lawrence (Sandy Veverka), Clancy Brown (Pan Evžen Krabs), Mr. Lawrence (Sheldon Plankton), Tom Kenny (Gary), Mary Jo Catlett (Paní Rybová), Lori Alan (Perla), Jill Talley (Karen), Mr. Lawrence (Larry Langusta), Ernest Borgnine (Supermořec), Tim Conway (Ploutvokluk), Brian Doyle-Murray (Létající Holanďan), Dee Bradley Baker (Chobokuba)

Karen

Karen

Planktonova počítačová žena.

Sezóny 11
1999 - 2018

Karen je Planktonova počítačová žena a hlavní počítač, který sídlí v Planktonově laboratoři umístěné v Kamarádském kyblíku. Často svému muži napomáhá v jeho podlých plánech a navrhuje mu, jak by mohl získat tajný recept na Krabí hambáče, který v protější restauraci střeží Evžen Krabs.

Tento počítač je typem Mark II Surplus UNIVAC a má RAM 256 gigabyte. Její systém je zabudovaný do skoro všech Planktonových vynálezů. Její tvář se často objevuje na velkém monitoru typu Mark III Surplus WIFEOMATIC a vystupuje tak jako přenosný počítač. Karen nevyužívá při hýbání jen svůj obličej, ale celé tělo včetně robotických rukou a laserů.

Karen byla původně kalkulačkou a Plankton ji postupně vylepšil, až se z ní stal bezpečnostní systém. Přestože bylo několikrát upozorněno na to, že Karen stvořil Plankton, má tento počítačový systém své rodiče.

Přestože Karen nemá srdce tak má pořád city, ale Plankton se svojí počítačové ženě dostatečně nevěnuje. Nebyli spolu ani na líbánkách, a tak se často stává, že jej chce Karen kvůli tomu, že si jí nevšímá, opustit. Plankton to však vždy nějak vyřeší a ti dva i nadále zůstávají párem. Několikrát se také pokusil Karen nahradit nějakým jiným systémem, ale vždy se k ní vrátil s omluvou, že ona je jediná a on bez ní nic nezmůže.

Planktona Karen nadevše miluje, a to především kvůli tomu, jaký je to zloun. Plankton potřebuje Karen víc, než ona potřebuje jeho. Bez ní totiž Plankton nedokáže pořádně nic vymyslet a zapomene i na to, jak se dělají nejběžnější věci jako např. mrkání.

Kromě toho, že je Karen mluvícím a volně myslícím vynálezem, dokáže také vařit, ale sama jídlo nejí. Dále může svou obrazovku proměnit na televizi a stejně jako její manžel umí sestrojit rafinované vynálezy a stroje.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama