SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Sandy Veverka

Sandy Veverka

Sandy Veverka

Vědkyně a nejlepší kamarádka SpongeBoba, se kterým cvičí karate.

Sezóny 11
1999 - 2018

Sandy Veverka je veverka, která je původem z Texasu, umí karate a vyzná se ve vědě. Na svou domovinu je velmi pyšná a má ji ráda. Často se do Texasu také vrací a nestrpí, když někdo její domovinu uráží. Nyní bydlí na mořském dně v Zátiší Bikin ve skleněném podmořském domě s kyslíkem. Sandy nosí po mořském dně na sobě skafandr s kyslíkem. U sebe doma potom mívá nejčastěji jen plavky.

Je jednou z nejinteligen­tnějších postaviček v seriálu. Původně se vydala do Zátiší Bikin zkoumat podmořský svět a jeho obyvatele. Je též talentovanou vědkyní a vynálezkyní. Dokáže snadno sestavit mnoho moderních vynálezů. Sestavila už např. vesmírnou loď, teleport nebo ponorku, která se dokáže zmenšit a může být vyslána do něčího organismu.


Tato veverka je taktéž sportovně založená a fyzicky zdatná a často je při fyzické námaze vyobrazena s velkými svaly. Karate pod mořem trénuje se svým kamarádem SpongeBobem. Má ráda i extrémní sporty, které zahrnují mnoho adrenalinu. Sandy je po většinu času hodná a starostlivá vůči SpongeBobovi a ráda mu vypomáhá.

O sobě má Sandy vysoké mínění a má soutěživou náturu. Umí též zpívat, házet lasem, zadržet na dlouhou dobu svůj dech, jezdit lodí, sjíždět písečné duty a ví, jak přežít v divočině. Zimu Sandy prospává ve svém stromovém domečku.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás