SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Ploutvokluk

Ploutvokluk

Ploutvokluk

Superhrdina a pomocník Supermořce.

Sezóny 11
1999 - 2018

Tim, známější jako Ploutvokluk, je pomocníkem superhrdiny Supermořce. Ploutvokluk je také superhrdina, který je už v důchodu, stejně jako Supermořec. Dnes mu je 68 let a spolu se Supermořcem bydlí v domově důchodců v Zátiší Bikin.

Ploutvokluk je vysoký, má velký nos a námořnickou čepičku. Na rozdíl od svého přítele má ještě nějaké to povědomí o světě, jelikož je mladší než on. Bývá také ale více podrážděný a neslušný k ostatním. Často Supermořce nazývá „starým moulou“.


Tento superhrdina má podobné schopnosti jako jeho kolega i přesto, že nemá zázračný opasek nabytý nejrůznějšími silami. Jednou z jeho schopností je forma metaní tepelného záření z jeho očí. Stejně jako u Supermořce mu však už jeho schopnosti tolik neslouží, a to hlavně kvůli stáří.

I přesto, že už je Ploutvokluk postarší občan, chová se k němu Supermořec jako kdyby byl stále jeho mentor a on byl jen pouhým dítětem. Stejně jako Supermořec už je v důchodu, ale pořád občas bojuje se zločinem. Kromě toho trpí Ploutvokluk suchou pokožkou hlavy, a tak má lupy.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás