SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách)
95/100 - 17×

SpongeBob SquarePants(Spongebob v kalhotách)

V podvodním městě Zátiší Bikin žije žlutá a pórovitá mořská houba SpongeBob, která nosí kalhoty a jejím nejlepším přítelem je mořská hvězdice Patrick. SpongeBob pracuje v restauraci u pana Krabse společně se svým sousedem Sépiákem, který ho zrovna nemá příliš v lásce. Všechny tyto postavy společně s dalšími obyvateli podmořského světa zažívají vtipná a přinejmenším absurdní dobrodružství.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
14 sezón | Nickelodeon | 12 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Tom Kenny (SpongeBob v kalhotách), Bill Fagerbakke (Patrick Hvězdice), Rodger Bumpass (Sépiák Chobotnice), Carolyn Lawrence (Sandy Veverka), Clancy Brown (Pan Evžen Krabs), Mr. Lawrence (Sheldon Plankton), Tom Kenny (Gary), Mary Jo Catlett (Paní Rybová), Lori Alan (Perla), Jill Talley (Karen), Mr. Lawrence (Larry Langusta), Ernest Borgnine (Supermořec), Tim Conway (Ploutvokluk), Brian Doyle-Murray (Létající Holanďan), Dee Bradley Baker (Chobokuba)

Ploutvokluk

Ploutvokluk

Superhrdina a pomocník Supermořce.

Sezóny 11
1999 - 2018

Tim, známější jako Ploutvokluk, je pomocníkem superhrdiny Supermořce. Ploutvokluk je také superhrdina, který je už v důchodu, stejně jako Supermořec. Dnes mu je 68 let a spolu se Supermořcem bydlí v domově důchodců v Zátiší Bikin.

Ploutvokluk je vysoký, má velký nos a námořnickou čepičku. Na rozdíl od svého přítele má ještě nějaké to povědomí o světě, jelikož je mladší než on. Bývá také ale více podrážděný a neslušný k ostatním. Často Supermořce nazývá „starým moulou“.

Tento superhrdina má podobné schopnosti jako jeho kolega i přesto, že nemá zázračný opasek nabytý nejrůznějšími silami. Jednou z jeho schopností je forma metaní tepelného záření z jeho očí. Stejně jako u Supermořce mu však už jeho schopnosti tolik neslouží, a to hlavně kvůli stáří.

I přesto, že už je Ploutvokluk postarší občan, chová se k němu Supermořec jako kdyby byl stále jeho mentor a on byl jen pouhým dítětem. Stejně jako Supermořec už je v důchodu, ale pořád občas bojuje se zločinem. Kromě toho trpí Ploutvokluk suchou pokožkou hlavy, a tak má lupy.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Reklama

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama