SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Larry Langusta

Larry Langusta

Larry Langusta

Svalnatý humr, který dělá plavčíka v Blátivé laguně.

Sezóny 11
1999 - 2018

Larry je svalnatým kulturistou a plavčíkem v Zátiší Bikin a často jej můžeme spatřit jak soutěží s ostatními svalovci. I když zrovna není na pláži mívá na sobě plavky. Protože miluje posilování, je tato langusta jednou z nejsilnějších tvorů ve městě.

Kamarádí se SpongeBobem, ale hodně se kamarádí i se Sandy, která je taktéž silná. Larry je mezi ostatními obyvateli moře hodně populární a zbožňovaný. Je též pyšný na to, že je plavčíkem, protože může zachraňovat životy.


I přesto, že je tak svalnatý, bývá někdy zbabělý, a i když je povětšinou hodný, tak se někdy považuje za nadřazeného ostatním živočichům. Larryho rodiče jsou ryby, a tak lze předpokládat, že je adoptovaný.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás