SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Perla

Perla

Perla

Dcera pana Krabse.

Sezóny 11
1999 - 2018

Perla je velrybí dcera Evžena Krabse. Je nesmírně rozmazlená, sobecká a drzá a často ničí věci, které dostane od svého otce. Kromě toho mívá záchvaty vzteku. Vůči svému otci se mnohdy chová neuctivě a využívá ho jako zdroj peněz. Pan Krabs jí nedokáže říct ne, takže je někdy nucen přistoupit na její požadavky. I přes tento vztah se mají vzájemně rádi.

V Zátiší Bikin má Perla svoje kamarády, se kterými často chodí nakupovat do obchodního centra. Pokud jde o vztah Perly a SpongeBoba, mívá ho Perla někdy ráda, jindy se však za něj začne stydět a považuje ho za otravný organismus.


Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás