SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách)
95/100 - 17×

SpongeBob SquarePants(Spongebob v kalhotách)

V podvodním městě Zátiší Bikin žije žlutá a pórovitá mořská houba SpongeBob, která nosí kalhoty a jejím nejlepším přítelem je mořská hvězdice Patrick. SpongeBob pracuje v restauraci u pana Krabse společně se svým sousedem Sépiákem, který ho zrovna nemá příliš v lásce. Všechny tyto postavy společně s dalšími obyvateli podmořského světa zažívají vtipná a přinejmenším absurdní dobrodružství.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
14 sezón | Nickelodeon | 12 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Tom Kenny (SpongeBob v kalhotách), Bill Fagerbakke (Patrick Hvězdice), Rodger Bumpass (Sépiák Chobotnice), Carolyn Lawrence (Sandy Veverka), Clancy Brown (Pan Evžen Krabs), Mr. Lawrence (Sheldon Plankton), Tom Kenny (Gary), Mary Jo Catlett (Paní Rybová), Lori Alan (Perla), Jill Talley (Karen), Mr. Lawrence (Larry Langusta), Ernest Borgnine (Supermořec), Tim Conway (Ploutvokluk), Brian Doyle-Murray (Létající Holanďan), Dee Bradley Baker (Chobokuba)

Paní Rybová

Paní Rybová

Učitelka ve škole řízení, kde se SpongeBob učí řídit loď.

Sezóny 11
1999 - 2018

Paní Rybová je učitelka, která učí SpongeBoba ve škole řízení. SpongeBob je jediným žákem, kterému se doposud nepodařilo získat řidičský průkaz, a tak je paní Rybová odsouzena k tomu, aby jej pořád vyučovala a absolvovala s ním cvičné i závěrečné jízdy. Takové jízdy však většinou skončí tím, že se SpongeBobovi povede přejet pár spoluobčanů nebo zničit nějaké budovy.

Pro paní Rubovou je SpongeBob jako trn v patě. Jeho lehkomyslná jízda a neschopnost se zlepšit ji neustále pronásledují. Častokrát také skončila kvůli jeho jízdě v nemocnici nebo dokonce ve vězení. Stejně jako Sépiák tedy nedokáže ani paní Rybová SpongeBoba moc snášet, ale na rozdíl od Sépiáka je na SpongeBoba hodnější, a to nejspíš proto, že je jeho učitelka.

Tato ryba je docela paranoidní a je známo, že byla v minulosti psychicky labilní. Mívala manžela, ze kterého je nyní lampa na čtení a zdá se, že se do Zátiší Bikin přestěhovala proto, aby začala nový život.

Když se poprvé se SpongeBobem setkala, tak byla vůči němu velmi optimistická, ale v průběhu času si k němu vypěstovala negativní až nenávistný vztah. To může být způsobeno též tím, že se tento její žák stal i více otravným a problémovým.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Reklama

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama