SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Paní Rybová

Paní Rybová

Paní Rybová

Učitelka ve škole řízení, kde se SpongeBob učí řídit loď.

Sezóny 11
1999 - 2018

Paní Rybová je učitelka, která učí SpongeBoba ve škole řízení. SpongeBob je jediným žákem, kterému se doposud nepodařilo získat řidičský průkaz, a tak je paní Rybová odsouzena k tomu, aby jej pořád vyučovala a absolvovala s ním cvičné i závěrečné jízdy. Takové jízdy však většinou skončí tím, že se SpongeBobovi povede přejet pár spoluobčanů nebo zničit nějaké budovy.

Pro paní Rubovou je SpongeBob jako trn v patě. Jeho lehkomyslná jízda a neschopnost se zlepšit ji neustále pronásledují. Častokrát také skončila kvůli jeho jízdě v nemocnici nebo dokonce ve vězení. Stejně jako Sépiák tedy nedokáže ani paní Rybová SpongeBoba moc snášet, ale na rozdíl od Sépiáka je na SpongeBoba hodnější, a to nejspíš proto, že je jeho učitelka.


Tato ryba je docela paranoidní a je známo, že byla v minulosti psychicky labilní. Mívala manžela, ze kterého je nyní lampa na čtení a zdá se, že se do Zátiší Bikin přestěhovala proto, aby začala nový život.

Když se poprvé se SpongeBobem setkala, tak byla vůči němu velmi optimistická, ale v průběhu času si k němu vypěstovala negativní až nenávistný vztah. To může být způsobeno též tím, že se tento její žák stal i více otravným a problémovým.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás