SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Létající Holanďan

Létající Holanďan

Létající Holanďan

Duch obávaného piráta, který čas od času zavítá do Zátiší Bikin.

Sezóny 11
1999 - 2018

Létající Holanďan je nevrlý, zlomyslný a někdy i naprosto sadistický duch, který rád straší obyvatele moře a krade jejich duše. Na sebe je Holanďan nesmírně hrdý. I přesto, že je tak škodolibý, není zase až tak úplně zlý.

Má několik kamarádů duchů a dokáže se spřátelit i se živými organismy, pokud sdílí nějaký zájem nebo mají stejný cíl. Kromě toho je notorickým sukničkářem. Holanďan rád straší lidi, ale není to smyslem jeho existence. Někdy je také straší jen proto, že se nudí nebo že jej někdo vyprovokoval.


I přesto, že to není zrovna svatoušek, má silný smysl pro spravedlnost a za dobré skutky, které pro něj ostatní vykonají, odměňuje. Zlé obyvatele zase trestá. Holanďan také vždy dodrží své sliby.

Tento duch je jedním z nejmocnějších nadpřirozených stvoření v oceánu a mohl by tak svou mocí konkurovat králi Neptunovi. Dokáže levitovat, vyvolat bouři, krást duše a chrlit nosem plameny. Dál umí otevírat dimenzionální portály, kam posílá své nepřátele.

Dokáže též manipulovat živými i neživými věcmi a plnit přání. Holanďan umí měnit svou podobu do nejpodivnějších stvoření a bez námahy ohýbat realitu. Několik staletí byl také přeborníkem ve vázání smyček, ale pak zapomněl, jak si zavázat i vlastní boty.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás