SpongeBob SquarePants (Spongebob v kalhotách) Chobokuba

Chobokuba

Chobokuba

Sépiákův bohatý a úspěšný nepřítel.

Sezóny 5
2001 - 2017

Chobokuba je Sépiákovým nepřítelem již od střední školy, kde oba hráli v kapele. Je velice bohatý, a vypočítavý. Vlastní jachtu, jezero, helikoptéru, ostrov, kasino a nádherný dům. Od Sépiáka jej lze rozlišit tím, že má jedno tlusté obočí a fešné oblečení.

Tato chobotnice uspěla ve všem, o co se pokoušel i Sépiák, a tak na něj shlíží shůry. Sépiák na něj nesmírně žárlí a neustále se mu snaží dokázat, že není až zas takový břídil, ale moc se mu to nedaří. Díky tomu, že je Chobokuba tak úspěšný, chová se povýšeně.


Je také zlý, sobecký, sadistický, arogantní a vyžívá se v tom, že může ukazovat těm méně šťastným obyvatelům moře, jak je bohatý. I tón jeho mluvy je povýšenecký. I přesto, že je to takový pitomec, tak si snadno dělá nové přátele, což je pravděpodobně způsobeno jeho bohatstvím.

Kromě toho je také narcistický a považuje se za nesmírně krásnou chobotnici, a to i přesto, že si jsou se Sépiákem nesmírně podobní.

Foto: Nickelodeon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

SpongeBob na českém Nickelodeonu

Pokud neumíte moc dobře anglicky a nebo pokud vám více vyhovuje český dabing, tak nezapomeňte sledovat seriál SpongeBob SquarePants na českém Nickelodeonu, na němž se vysílají nové díly SpongeBoba dříve než na jiných českých stanicích.

Nepřehlédněte

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

10 faktů, které jste o SpongeBobovi zaručeně nevěděli

Které slavné osobnosti se v oblíbeném animáku objevily, kolik je panu Krabsovi let a z čeho se vlastně skládá všemi milovaný krabí hambáč? Přečtěte si 10 faktů o pátém nejdéle běžícím animovaném seriálu v USA, který letos slaví již 20. narozeniny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás