Star Trek: Discovery S01E03: Context is for Kings

S01E03: Context is for Kings

S01E03: Context is for Kings

Michael Burnhamová se jako nový vězeň dostává na USS Discovery, kterou má na starost kapitán Gabriel Lorca. Michael si brzo uvědomí, že na lodi něco není v pořádku a že není na ní náhodou. Lorca jí potřebuje pro jednu ze svých důležitých misí.

1.10.2017
48 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ronkar

Nevím čím to je, ale hrozně mě to nebaví. Největší problém vidím asi v postavách. Ani jedna mi není sympatická… jako že vůbec. Nepůsobí lidsky, jsou to nějaké figurky, které odříkávají repliky. Má to jistě své kvality, ale sledovat to dál nebudu.

21.10.2017 | 21:46:30
RedRose

ano, první dvě epizody byly takové „úvodní“ a až teď to teprve začíná… což je samo o sobě trochu zvláštní, ale co si vzpomínám tak seriály ST nemívaly nějak skvělé piloty, takže očekávám, že se to teprve rozjíždí a to lepší teprve přijde…

12.10.2017 | 22:58:51
pesvoboda

První a druhý díl jsem hodnotil 20 procent, ale tohle se mi fakt moc líbilo! Jako bych koukal na něco úplně jiného! Ignoruji, že to „je“ ST, který je tam tak nějak stále nuceně napasovaný. Užil jsem si to.

11.10.2017 | 21:36:11
Jamis

Nový kapitán si mě získal.

10.10.2017 | 22:20:58
Lex Luthor

Kvalitních sci-fi seriálů je málo, po zrušení Dark Matter ještě méně. Když opomenu nelogičnosti tak je to dobrý sci-fi seriál, rozhodně lepší než Killjoys.

8.10.2017 | 11:41:17
Arihant

Serial to vyzera byt na urovni, priznajme si vela kvalitnych scifi serialov nie je. Efekty na urovni a pribeh zaujimavy. Keby z nazvu vynechali star trek a ponechali len Discovery tak by som dal 80%, teraz je to za 60%. Proste to nie je TNG.

7.10.2017 | 16:44:39
BillVapno

Luxus. Důstojné oživení ST. Ano, je tam spousta nesrovnalostí a s ST to nemá moc společného, ale já chci seriál a tady ho mám. Musí se prostě pojmout trošku jinak. Já se moc těším na další díly.

6.10.2017 | 12:36:09
massx

Konečně jsme se dostali na Discovery, kapitán Lorca zachraňuje situaci, protože Michal je pořád stejně otravná. Zmuchlaný mrtvoly paráda, se divim, že někdo nehodil šavli. Mutant podivnej, překvapivě to zase odnesl redshirt. Konečně jsme poznali posádku, vypadá to, že tady se na kamarádství jako třeba v TNG moc nehraje. Taky nevim, co chtějí dělat s těma teleportačníma houbama. A timeline si může s triblem vytřít p*del! Já chci vidět romulany! Nenapadlo vás, že borgové změnili časovou linii?

6.10.2017 | 10:18:33
Rockyp

Zatím to vypadá skvěle.

5.10.2017 | 23:08:43
Kothy

Tohle me opravdu nalakalo na dalsi dily :)

5.10.2017 | 21:45:38

Star Trek: Discovery
74/100 - 117×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Hope Is You, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál sledujete a hodláte sledovat?

Reklama

Novinky

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Tvůrci zásadně změnili vztah Vulkánců a Romulanů a jak byl realizován návrat Leonarda Nimoye?

Zatímco předchozí epizody se soustředily na děj z budoucnosti, nyní se dostáváme zpět k událostem z 23. století. Michael zjišťuje, jak veliký odkaz za sebou zanechal Spock a nestačí se divit, jak moc se sblížily kultury Vulkánců a Romulanů. Jak se vám ovšem líbilo toto nečekané spojení?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie