Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 68×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Mladý Han Solo a Qi'ra: Herci obou postav jsou připraveni hlásit se do služby

Mladý Han Solo a Qi'ra: Herci obou postav jsou připraveni hlásit se do služby

Toto je týden plný návratů. Nebo alespoň zájmů o návrat do jedné z největších sérií na světě. Po Daisy Ridley se o slovo přihlásil i Alden Ehrenreich a Emilia Clarke. Oba vzpomínají na natáčení a rádi by si v budoucnu postavy Hana Sola a Qi'ry zopakovali. Je to ale reálné?

16 0
28.1.2023

Prokletý film Solo: A Star Wars Story si sice vynesl poměrně slušné recenze a ohlasy, ale do kin moc diváků nenalákal. Tržby pod 500 milionů dolarů je zkrátka u letního blockbusteru velice málo, ještě u takové značky jako je Star Wars. Přesto se studio Lucasfilm snaží na tomto dílu stavět i nadále, jejich postavy se objevují v komiksech a v neposlední řadě tu máme seriál Lando.

Jeho přípravy ale takřka nezačaly, neboť se čeká na Donalda Glovera (Lando Calrissian), až bude mít volný čas v kalendáři. Zatímco Glover svůj seriál dostal a studio tak musí čekat na něj, máme tu dvě jiné herecké hvězdy, které se k návratu hlásí už teď. Mladý Alden Ehrenreich by si rád roli Hana Sola zopakoval. Ostatně již tenkrát panovaly zvěsti, že sám herec podepsal smlouvu na tři celovečerní filmy.

(Mladý Han Solo a Qi'ra: Herci obou postav jsou připraveni hlásit se do služby. Foto: Disney)

Ty zřejmě nedopadnou, ale nějaký seriál je potenciálně stále ve hře. Ehrenreich v nedávném rozhovoru pro IndieWire přiznal, že na konci svého filmu se stal tím pravým Hanem Solem. A právě takového Hana Sola by rád hrál i nadále a bylo by škoda v tom nyní přestat. Bohužel dřívější vyjádření prezidentky studia Lucasfilm Kathleen Kennedy Ehrenreichovi moc šancí nedává.

Kennedy totiž přiznala, že nechce přeobsazovat ikonické role původních postav, což Ehrenreicha staví trochu mimo hru. Zdá se, že tvůrci radši půjdou cestou deepfaku, který je hojně využíván třeba v seriálu The Mandalorian či The Book of Boba Fett, než přeobsazením ikonické trojice. Mnohem větší šanci na další výskyt má ale Emilia Clarke jako Qi'ra.

Emilia Clarke má nyní ke studiu Disney velice blízko. Nedávno pro ně natáčela novinku Secret Invasion. A natáčení si evidentně užila. Produkce studia Disney se jí zamlouvá, takže by se nebránila si něco takého zopakovat i u Star Wars. Bohužel herečka pro IndieWire potvrdila, že se teď aktuálně žádný projekt s Qi'rou nechystá. Dobrá zpráva ale je, že během jednoho týdne tu tedy máme tři herce, kteří se chtějí vrátit do série Star Wars.

Přáli byste si návrat těchto dvou postav?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /5

Toso11

pokial to bude mať pod palcom niekto skúsený a nepôjde len o streming service money grab ako bol andror(12 epizód bolo priveľa) som za

28.1.2023 | 14:21:10
svätý.šebastián

Solo bola v celku zabava, este by mohol nieco ponuknut, je to postava s bohatou minulostou

28.1.2023 | 21:25:07
DHARMA4,8

Jsem pro návrat obou postav. Samozřejmě s propracovaným příběhem.

28.1.2023 | 22:43:26
Pikapoop

Jestli to bude jako film, tak prosím ne

30.1.2023 | 8:11:22
SUFORAYSIS

:-) !

24.2.2023 | 21:30:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Co se aktuálně děje

Damona Lindelofa střídá ostřílený tvůrce See a Gangů z Birminghamu

Damona Lindelofa střídá ostřílený tvůrce See a Gangů z Birminghamu

Dostat Star Wars film do kin začíná být tou nejnáročnější disciplínou. Většinou to ovšem ztroskotá již na scénáři, vizi a následném vyhazovu tvůrců. Tentokrát tomu zase nebylo jinak, ale na palubě máme nového týpka, který s pistolí u hlavy bude připravovat další verzi příběhu.

Zajímavosti

Star Wars Celebration 2023: Shrnutí novinek z prvního dne

Star Wars Celebration 2023: Shrnutí novinek z prvního dne

V Londýně právě probíhá Star Wars Celebration a již první den jsme se dočkali celé řady novinek. Pro přehlednost jsme je pro vás dali do jednoho článku a v následujících dnech připravíme také shrnutí toho, co jednotlivé panely odhalí o víkendu a v pondělí.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama